Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=snzQwqsJ7Ys


1. Nem vagyok náci, sem antiszemita.

2. Nem pártvitát akarok látni, nem Jobbikozást, Fideszezést, Mszp-zést.

3. A videóról kérek véleményeket

4. Ne mocskoljátok egymás pártját, se egymást

Köszi



Szerintem lehet benne igazság...


2010. ápr. 6. 18:51
 1/9 A kérdező kommentje:
És még valami: nem az én művem a videó.
2010. ápr. 6. 18:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony így van.
2010. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fene se tudja mi történt és mi fog még történni...
2010. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos így van.


Én pedig egy videót küldök az "izraelitáknak".


http://www.youtube.com/watch?v=1bpusvRyyJI

2010. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy hiteltelen,tudatosan összevégott antiszemita célú videó.

Egyetlen kép alatt sincs feltüntetve,hogy mikor,hol,milyen alkalmomból készült.Mint ahogy a találkozókon elhangzott beszédeknek sincs hiteles fordítása.Csak a narrátor mondja el a saját véleményét.Ez pedig még ellentétes is a lehet a valóban elhangzottakkal.

A mai technika mellett mindenkiről lehet ilyen videókat készíteni.

Ez olyan,mintha egy külföldi filmet néznél,de nem érted a szöveget.Azt képzelsz a jelenetekhez,amit éppen akarsz.

Nem vagyok zsidópárti,sem antiszemita,csak tudok gondolkodni józanul.

2010. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19:09 Igazad lenne, azonban ez a videó nem ismeretterjesztő, hanem gondolkodóba ejtő. A nézőnek kell utána néznie a dolgoknak, ahogy midnen hasonló, akármilyen témájú videónál.
2010. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A videónak sok alapja van, majdnem az egész igaz. Annyi biztosan hogy ma a zsidók irányítanak mindent, és az MSZP, és a Fidesz is az övék. Vagyis MSZP=Fidesz... Szóval nevetségesek azok akik szidják az mszp-t és a fideszre szavaznak. És nem vagyok antiszemita se náci, de szívből utálom a zs!dókat, najó lehet hogy mégis az vagyok egy kicsit:). DE ezt ők váltották ki sok-sok emberből.
2010. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben a videóban pont az az érdekes, hogy rengeteg igazságalapja van, a többi pedig értelmezés kérdése. A kormányunkat tényleg nem érdekli a "saját" népe, tényleg izraeli repülők badáréznak a légterünkben, idén tényleg 10 millió alá esik az ország lakossága, a videóban felsorolt pártok tényleg a nagytőke elkötelezett hívei, ami mögött tényleg zsidók állnak, de hogy ez elfoglalás, vagy kiforgatás akar-e lenni, azt nem tudjuk. De egyik sem jó nekünk, így tenni kell ellene.
2010. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt rendszerváltás. Ezt már bizonyos párt elnöke is kimondta már, végig is vezette mi és hogyan történt.
2010. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!