Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jól élünk, akkor nem baj,...

Ha jól élünk, akkor nem baj, ha nem szavazok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy igazából a mi családunk jól élt az MDF, az MSZP és a Fidesz kormány alatt is. Valahogy sosem befolyásolta igazán az életünket a politika, tehát nekem ergo teljesen mindegy melyik párt van hatalmon.

Tehát ennyi erővel akár szavazhatnék az MSZP-re, mert nekem minden jó így ahogy van.

De nem fogok, mert tudom, hogy rengeteg ember szegény és rosszul él, úgyhogy én úgy tartom igazságosnak, hogy szavazzanak ők (akiknek tényleg szükségük van valamiféle változásra), én nem akarom a saját szavazatommal befolyásolni a szegényebb rétegek akaratát.

Nekem jó a jelenlegi helyzet, de tudom, hogy rengetegen változtatni akarnak, én nem akarom őket zavarni ebben.


Szerintetek nem baj, ha ezen gondolatmenet alapján nem megyek el szavazni?


2010. ápr. 6. 18:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis menj el szavazni. Itt egy közösség vezetőiről fogunk dönteni, és neked azért kell szavazni, mert te is ennek a közösségnek vagy a része. A változás csak akkor sikerülhet, ha elegen szavaznak rád, ha 1 millió ember úgy gondolná, nem szavaz, mert úgyis lesz változás, akkor nem lenne itt semmilyen változás. Szerintem gondolj a többi 10 millió ember sorsára, és ne csak a magadéra, és igenis szavazz a változásra.
2010. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!