Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki elmegy...

Van itt olyan, aki elmegy szavazni, de érvénytelenül fog szavazni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez pont ugyan annyit ér, mintha nem szavaznék, de mégis úgy érzem, ezzel kifejezem, hogy mennyire szánalmas ez az egész hajcihő. Érez más is így?

Már csak azt nem tudom, hogy "Magyar Kétfarkú Kutya Párt"-ot, "Egyik Sem"-et vagy valami mást írjak be az Xem mellé. Esetleg más ötlet? vagy rajzoljak valami szépet? :)


2010. ápr. 6. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd rá, hogy Shalom testvérek!
2010. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Miért szánalmas a választás? Mit kéne mégis csinálni? Vagy csak te is kijelented, hogy szánalmas, mert hallotad, hogy ez menő? Egyáltalán nem szánalmas. Legalábbis egy felelőségteljes állampolgár számára nem.
2010. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hadd ne kelljen megmagyaráznom, hogy miért tartom szánalmasnak, hisz ezek szerint Te nem tartod annak innentől pedig olyan lenne, mintha egy eperfagyi rajongót akarnék meggyőzni arról, hogy az eperfagyi sz@r.

Ha nem ikszelek az tudtommal olyan, mintha az ikszem egyenlő arányban oszlana el az összes párt között, szóval még csak azt se mondhatod, hogy nem élet a lehetőséggel, csak nekem teljesen mindegy, hogy melyik nagyotmondó, hazug, a másik mocskolásából prosperáló "hazafi" fogja lopni az ország pénzét négy évig.

2010. ápr. 6. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

X NSDAP

:O

2010. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szavazz Tavasszal F*sszal! :D


Egyébként az NSDAP-t osztom!

2010. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rajzolj rá egy akasztófát.
2010. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy hülyeség. Rajzolhatsz rá akármi kb 5 ember fogja látni akik az adott körben vannak ők meg nevetnek egyet "na még egy hülye" felkiáltással és kész.
2010. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy péniszt rajzolsz a körbe akkor az érveénytelen
2010. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!