Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ne menjek el szavazni, vagy...

Ne menjek el szavazni, vagy szavazzak érvénytelenül?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 08:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Annak mi értelme lenne, hogy érvénytelenül szavazol? Akkor inkább ne szavazz.
2009. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha érvénytelenül szavaznál akkor kár a fáradtságért, maradj otthon. Ha pedig elmész akkor inkább szavazz érvényesen.
2009. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
74%
Ha egyszer megvan a jogod, hogy szavazz, akkor illene élned vele! Ha nem tudod, hogy kire-mire, akkor olvass utána, alkoss véleményt, ne légy passzív tagja a társadalomnak! Nem viccből kapjuk a jogot a szavazásra.
2009. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szeretnék élni a jogommal, de nincs kire szavazni.

Ezért gondoltam azt, hogy elmegyek, de érvénytelenül fogok szavazni.

2009. máj. 30. 08:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az érvénytelen szavazat olyan, mintha el sem mentél volna. Mi értelme? Inkább tájékozódj, próbálj objektíven véleményt alkotni. Azt csak tudod, h' mit nem szeretnél. Ha másként nem megy, szavazz az ellenkezőjére.
2009. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Akkor szavazz az LMP-re. Nekik épp az a céljuk, hogy értelmes és józan politika folyjon az országban. Eleve egy alulról szerveződő párt, így tele vannak szakemberekkel, viszont nincs köztük máshol már megbukott politikus, aki ott akarna újra menedéket keresni.


Itt egy interjú a listavezetőjükkel, olvasd el, és meglátod, miről van szó. Szerintem abszolút megérnek minden szavazatot:


[link]

2009. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Mi az, hogy nincs kire szavazni? 26 pártra szavazhatnál és neked egyik se jó? [link]
2009. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg ne szavazz az LMP-re.
2009. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Láttam az LMP kampányvideóját, azt hittem, padlót fogok.
2009. máj. 30. 09:53
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd ki a legjobb rosszat és rájuk szavazz. Politikus és párt nem lesz se becsületes, se jó. De azért vannak fokozatok. Gondolj bele, hogy ki mit tett vagy mondott és aszerint válaszd ki azt, akiben halvány reményt látsz.
2009. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!