Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ne menjek el szavazni, vagy...

Ne menjek el szavazni, vagy szavazzak érvénytelenül?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 08:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Ajánlom neked a Jobbikot
2009. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék élni a jogommal, de nincs kire szavazni.

Ezért gondoltam azt, hogy elmegyek, de érvénytelenül fogok szavazni."


A jogoddal akkor élsz ha érvényesen szavazol, ha érvénytelenül töltöd ki a lapot azt kidobják a kukába, a jogaiddal együtt. Ha nem tudod eldönteni kire szavazz akkor ne menj el, vagy tájékozódj ki szimpatikus.

2009. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat. Akkor nem megyek szavazni, kimegyek inkább kapálni a kertbe.
2009. máj. 30. 10:40
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
akkor kérdezd meg a hozzád legközelebb álló szerettedet, ő kire fog, és szavazz arra.... az én párom ugyanígy tesz magasról a politikára, ahogy te, így gyakorlatilag, mivel őt nem érdekli az egész, "nekem adta a szavazatát". Megkérdezte, én kit szeretnék hatalmon látni(Jobbik), és mivel én így feleltem, ő is rá fog szavazni...de mondhattam volna neki bármit, elfogadta volna, éppen az érdektelensége miatt
2009. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
A mostanira gondolsz vagy a jövő évire? Mert most az Európai Parlamentbe küldünk 22 embert, és csak jövőre dönt az ország a következő 4 évről. Amúgy szerintem ha nem érdekel, akkor tényleg kérdezz meg valakit, akiről tudod, hogy megy, és jóban vagytok, és szavazz arra, akire ő. Csak az MSZP-re és a Fideszre ne szavazz... Inkább keress egy kis pártot.
2009. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A török anarchistáknak bevált, hogy szalámikarikákat tettek a szavazócédulát tartalmazó borítékba.
2009. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nyugodtan szavazz érvénytelenül. Teljesen jogodban áll, én is azt fogok. Mivel szavazni nincs kire s %-ban nézik ki kire szavazott. Te is benne leszel hogy szavaztál
2022. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!