Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olimpiai logo: miért hagyják...

Olimpiai logo: miért hagyják ezt az emberek?

Figyelt kérdés
Megnéztem a budapesti olimpia logóját, eléggé kiakasztott. Nyilvánvaló szabadkőműves/illuminati szimbólumokból van összerakva, ott van a közepén a mindent látó szem és a vonalzó+körző. A sok birka meg persze elhiszi, hogy az olimpiai ötkarikából van összerakva :DDDDD Mikor ébrednek már fel a magyarok?

2016. ápr. 15. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Te miért hagyod? Tehetnél ellene te is, ha zavar.
2016. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,úgy sem Magyarországon lesz az olimpia..
2016. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
engem leginkább az dühített fel, hogy a grafikus nem használta ki a kormánykritika lehetőségét és nem vakkomondort rajzolt :( :@
2016. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Gellért-hegy és a Szabadság-szobor jut eszembe a képről.
2016. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Küldj egy linket,nen tudom miről beszélsz,több is van
2016. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elárulok egy hatalmas titkot:

Senkit nem érdekelnek az illuminati szimbólumok, de szerintem még az olimpiai logó sem.


Azért "hagyják" mert nem érdekli őket, és mert nincs jelentősége.

2016. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Öröm látni, hogy így fejlődik a technika. Hiszen ha nem fejlődne, az embereknek nem lenne annyi szabadidejük, hogy néhány kusza vonalat és színes foltot addig bámuljanak, míg meglátják benne a mindent látó szemet, megtalálják azt a körzőt és vonalzót, ami nincs is ott és úgy egyébként lelkesen rágódjanak az éppen aktuális politikai-gazdasági gumicsonton. Meg az is jó, hogy van ez az internet nevű csoda, ahonnan mindenki rögtön marhára okos és tájékozott lesz, mindent jól, sőt, még jobban tud, legfőnképpen a szabadkőműves gyíkember tudjukkikről, ezért aztán még talán a reggeli WC-zéskor teremtett emlékművébe is belelátja a szimbólumaikat.

Boldog vagyok, mikor ezt látom. Jó irányba tart a világ.

2016. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azért hagyom,mert magasról teszek a szabadkőműves/illuminati szimbólumokra,meg úgy általában az összeesküvés-elméletekre.Az olimpiára nem,az érdekel,meg úgy általában a sport,de ennek ellenére bízom benne,hogy nem szúrnak ki velünk annyira a döntéshozók,hogy nekünk adják a rendezést.
2016. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A reggeli pirítósodba is belelátod az illuminatit?


Ahigy előttem is írták:ez a szabadság szobor a Gellért hegyen

2016. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!