Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Vona Gáborról...

Mi a véleményed Vona Gáborról és vallott elveiről?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
egyebkent nem hulyegyerek sok tekintetben a vona csak azt a hatalmas xenofobiajat meg homofobiajat tuntetne el es akkor a tobbi egeszen ertelmes gondolat is lehetne.
2016. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Rossz.
2016. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem aggasztó a muzulmán hittel és szokásokkal való szimpátiája.
2016. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

"egyebkent nem hulyegyerek sok tekintetben a vona csak azt a hatalmas xenofobiajat meg homofobiajat"


A hódítókról való védelem, nem xenofóbia, hanem önvédelem.Még, akkor is, ha menekülteknek vannak álcázva.


Egy szuverén nemzetállam, azt enged be, akit szeretne.Nem pedig "jöhet mindenki", vagy valami külső hatalom (Brüsszel) megmondja kit, hányat, kell betelepíteni.

2016. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Eddig jó, csak aztán akkor is mutyiellenes, korrupcióellenes, jobboldali, nemzeti legyen, amikor miniszterelnök lesz, ne álljon be szélkakas köpönyegforgató retkek sorába.
2016. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem ismerem pontosan az elveit, de mint a legtöbb jobbikos, kifejezetten jó, hazafias, magyarbarát és őszinte embernek tűnik, ami ritka a politikában. Kicsit lehetnének jobb szónoki képességei és nagyobb karizmája.
2016. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dr. Szennyai Mária ***** válasza:
51%
Csalódtam benne (is), nem vártam fajelméletet sem tőle, sem mástól.
2016. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Képmutató.
2016. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!