Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Vona Gáborról?

Mi a véleményed Vona Gáborról?

Figyelt kérdés
Milyen embernek, milyen politikusnak tartod?
2014. nov. 11. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Óriási ötletei vannak, de mint tudjuk (fekete rabszolgahajcsárok voltak a legkegyetlenebbek) szerintem sosem lesz kormánypárt!

Hacsak valami káosz nem lesz!

2014. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
karizmatikus, erős személyiség, akiből hiányzik a tipikusan magyar cinikus hozzáállás. Tetszik, hogy kitartó és elszánt, egyenesnek tűnik, aki nem hazudik össze vissza a levegőbe. De a jelleme csak akkor derülne ki teljesen, ha hatalomhoz jutna, amit nehezen tudok elképzelni, mert a nép nagy része még mindig narancszombi.
2014. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vona Gábor valóban karizmatikus, de nem olyan karakteres "népvezér" típus, mint Orbán vagy Gyurcsány.
2014. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nagyon közvetlen, emberi és igazából kedves, szerény ember :D


Egyszer elmentem a húgommal egy Vona lakossági fórumra. Mivel aznap még más helyre is mentek, látszott, hogy siettek és Vona udvariasan meg is kérte a hallgatóságot, hogy te tartsák fel olyan sokáig majd a kérdéseikkel.


Persze a fórum végén jó nagy sor állt oda, hogy beszéljenek vele, kezet fogjanak stb. Én kb. az utolsók között voltam, és mire odaértem, hogy szemtől szembe beszéljek vele (igazából közös képet akartam készíttetni), addigra már tényleg mehetnéke volt, és az emberei is egyre idegesebben néztek össze. Erre amikor odamentem hozzá, hogy szabad lesz-e egy közös kép, akkor Vona lazán odalépett mellém, átkarolta a vállam és belemosolygott a tesóm telefonjába (a húgom csinálta a közös képet). Én csodálkoztam ezen, mert egy Orbán vagy Gyurcsány-féle "nagyágyúk" szerintem lazán elsétált volna mellettem arrogánsan, nemhogy leálljanak átkarolni a vállam és pózolgatni :D


De egy haverom is mesélte, hogy elment ő is egyszer egy Vona-fórumra. A beszéd után ő is odament a Vonához, beszélgetett vele, de a tömeg elsodorta a Vonát. Amikor vége volt az egésznek és mentek volna el, akkor az elnök úr visszament a haveromhoz elköszönni és kezet fogni!


Ilyen ember, és remélem, ilyen is marad. Nagyon bírom, szerintem sokkal többen szeretnék az országban, ha nem dőlnének be az ellene szóló sok lejárató kampánynak.


Amúgy az áprilisi választásoknál viccből azt hazudtam a húgomnak, hogy Vona elsírta magát a kamerák előtt a választási eredményeket látva. :D A húgom pedig simán elhitte, mert szerinte is teljesen szerény és emberi politikus... :)

2014. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom miért, nekem csak a Harry Potter karizmatikus.
2014. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szeressük egymást ***** válasza:
50%

Az én szememben csak egy magyarkodó megélhetési "politikus, aki mások elleni uszítással és gyűlöletkeltéssel lett hírhedt. Az egész világon antiszemita neonáci pártnak tartják a jobbikot.

Egyáltalán nem gondolom azt, hogy a köznép, azon belül is bunkóbb magyar emberek gondolkodását mindig helyes lenne politikai célokká emelni. Gondolok pl. a romák deportálására.

Vona Gábort amiatt sem fogom soha sikeres magyar példaképnek tekinteni mert csak diktátori hatalommal és terrorral tudná megvalósítani a céltévesztéseit. Egy félig terrorállam, Irán a jobbik pártfogója. Ne legyen senkinek illúziója, ha a jobbik hatalomra kerülne, a tőke teljesen kivonulna az országból, és államcsődbe kerülne a nyugati tőke nélkül az ország. Putyinnak van épp elég baja nélkülünk is a szankciók miatt.

2014. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

"politikus, aki mások elleni uszítással és gyűlöletkeltéssel lett hírhedt."


Így hirtelen Hitler jutott eszembe.

2014. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem érzem elég okosnak, vagy olyannak, akire sokan fel tudnának nézni.
2014. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!