Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatással van magyarorsz...

Milyen hatással van magyarországra a szabadelvűség?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 11:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Pontosítás utolsó mondatomhoz:


"Hálából az európai szabadosok megnyirbálták magyarországot, amelynek az életüket köszönhetik."


Így a helyes:


Hálából az európai szabadosok megnyirbálták magyarországot, azt az országot, amelynek az életüket köszönhetik.

2016. ápr. 4. 02:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, oltári nagy marhaságot írtál.
2016. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: Az ősi magyar általános mindenkire vonatkozó egyenlőségről és szabadságjogokról mesélnél még? Különösen az érdekelne hogy a választójog és a sajtószabadság hogyan működött? Tudtad hogy egyes honfoglaló magyaroknak rabszolgáik is voltak? Kifejtenéd hogy az európai liberálisok az életüket miért köszönhetik a magyaroknak?
2016. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, elismerem, hogy egy kissé sületlenséget írtam. Nem szószerint erre gondoltam. Sőt.


Valószínűleg félreértettem valamit a kedves kommentelő válaszából, akkor, amikor ezt írtam.


Valójában hülyeséget írtam. Elnézést kérek.


Biztos, hogy nem magyrországiakra gondoltam és a nem honiak közül is csak azok egy töredékére.


Szerintem egy akkoron élő nem mindenki előtt ismert európai magaspolitikai elit tagjaira gondoltam, olyanokra, akik nagyon szeretnek beleszólni olyan nemzettársadalmak életébe, akikhez nem sok közük van.


Elismerem, hülyeséget írtam. Elnézést.

2016. ápr. 5. 22:13
 15/15 A kérdező kommentje:
És, most hogy így belegondolok, lehet, hogy nem is volt mindegyik azonos politikai áramlathoz tartozó egyén, csupán érdekeik találkozása hozta őket össze. De valójában laza kapcsolat mindenképpen lehetett közöttük.
2016. ápr. 5. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!