Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy kialakult...

Jól látom, hogy kialakult egyfajta, Jobbik ellenesség/gyűlölet az országban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 18:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Nem baj, évtizedenként egyszer még igazat is mondhatnak néha a tévében. Pl. a Jobbikról előbb hiszem el a tévébemondó locsogását, mint mondjuk a kursz.info és a barna-kad szarságait...
2010. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
65%
Kezdenek tényleg úgy viselkedni mint1 szekta...
2010. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
egyértelműen le kell verni a jobbikot, meg a hasonló szenny áradatot.
2010. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Érdekes...én nem értettem egyet egy mszp szavazóval és elküldött melegebb éghajlatra. Ugyan ezt tapasztaltam egy liberálissal is, pedig én híve vagyok egy kulturált beszélgetésnek. De miért olyan nagy kunszt észrevenni, hogy az összes párt gyűlölködik? Homokban van a fejetek?
2010. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
67%

Én is ezt tapasztaltam. Én jobbikos vagyok. Szeretek vitázni (értelmes érvekkel). Sőt nagyon is érdekel a másik oldal véleménye, programja is. De amikor azt kérem, h. akkor tessék érvelni, nem csak nácizni, fasisztázni stb., vagy, h. védjék meg a pártot, amit támogatnak, de a programjuk alapján, akkor csak annyit kapok, h. ostoba, befolyásolható, rasszista vonák vagyok.


Aki egy ilyen oldalon lévő kommentek alapján von le következtetést egy pártról, vagy dönti el, h. kire szavaz, az inkább el se menjen szavazni....


És igen, sok hazafias érzelmű fiatal van, aki támogatja a jobbikot (csak tudnám, h. azt miért rosszabb, mint az mszp nyugdíjas tábora). Ezzel szerintem nincs baj, hiszen bennük van a jövő. Az persze más kérdés, h. 15-17 éves kamaszok miért szólnak bele a vitába. De szerintem egy értelmes ember beláthatja, h. egy pártot nem az alapján kell megítélni, h. milyen a szavazótábora, hanem, h. a párt milyen megvalósítható megoldásokat kínál az ország adott problémáira.

2010. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

23:34:


Csak egy dolog, hogy hogyan kommunikálnak egyes párt szimpatizánsai. Ebből még valóban nem kellene szükségszerűen következtetéseket levonni az adott pártról, bár azért egyfajta benyomás mégis éri az embert... Ám amikor az adott párt hivatalos honlapját olvasgatja az ember, és ott is csak gyűlölettel, elferdített beszédekkel, burkolt és nem burkolt zsidózással és hasonlóakkal találkozik, akkor abból már levonhatja a maga tanulságát.


Én nem csak a Jobbikosok arrogáns viselkedése miatt undorodtam meg a Jobbiktól. De megundorodtam a Barikádon olvasottaktól is. Megundorodtam, amikor Morvai közönséges, kiabálós "felszólalásait" néztem a Youtube-on. Megundorodtam, amikor végignéztem a Kuruc.info oldalait. (Ami bár nem "hivatalos" Jobbik-oldal, de érdekes módon minden pártot köpköd, a Jobbikot meg isteníti...)


Nekem nem kellett ahhoz RTL-klub-ot nézni, hogy tudjam, hányadán állok a Jobbikkal. Elég volt végigolvasni a Jobbik-közeli médiumokat.

2010. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__770..


Ilyen kérdések után tényleg meglepő?


Amúgy kezdem azt hinni, hogy ezek a fenyegetőző parasztok direkt járatják le a Jobbikot. Nem vagyok se jobbikos szavazó (nagyon nem), se hívője az összeesküvés elméleteknek, de nem tudom elhinni, hogy vannak emberek, akik tényleg ennyire hülyék. De nem baj, jót lehet röhögni rajtuk, főleg ha kicsit megpiszkálja az ember őket néhány provokáló sorral. :)

2010. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

13.07: a kurucinfó nem a jobbik hivatalos honlapja.

Az a jobbik.hu .Itt meg nem fogsz olyant találni,amit nem ír le egy fideszes,mszps,szdszes,vagy akárki más.

2010. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

13:42:


Én is írtam, hogy a Kuruc hivatalosan nem a Jobbik lapja. De azt is írtam, hogy a Kuruc minden pártot szid, a Jobbikot meg isteníti. A Kuruc kiabál "cigánybűnözésről", a Kuruc isteníti a Gárdát, a Kuruc zsidóz és hazaárulóz le mindenkit, aki nem Jobbik-drukker. Valóban nem hivatalos Jobbik-lap, és mégis a Jobbikosok szájíze szerint írják. Száz meg száz Jobbikos fórumozó használ Kuruc-linket, amikor az igazát akarja bizonygatni, miközben a nem-Jobbikosok számára a Kuruc csak egy szennyoldal, kb annyi objektivitással, mint a Napiszar.


Lehet itt szépíteni a dolgokat, de legalább a saját tükörképeteket ne akarjátok már becsapni. Ez éppen olyan viselkedés, mint amiért most elítélitek a többi pártot.

2010. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!