Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy kialakult...

Jól látom, hogy kialakult egyfajta, Jobbik ellenesség/gyűlölet az országban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 18:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
51%
Én az ellenkezőjét tapasztalom.
2010. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező ezzel inkább te mondod meg, h. ki a magyar, hiszen szerinted vonákok = nem magyarok. Mellesleg ezt az országot már régen szétszaggatták, nem most vált "ketté".
2010. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
akkor most mégis magyar vagyok, mert nem a jobbikra szavazok? vonákok csak irónia,.
2010. ápr. 4. 18:25
 14/39 anonim ***** válasza:
0%
a média és a mocskos libsikomcsik alakitották ezt ki!
2010. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
65%
Szerintem csak tudatos lejáratás folyik ellene, mivel egyre nő a szimpatizánsok tábora, s egy hét múlva választás. A politikához nem igazán értő, de a két nagy pártot nélkülözni akaró tanácstalan embereket (mint én is), valahogy el kell tántorítani attól, hogy a jobbikra szavazzon. Bevallom, el is gondolkodtatott.
2010. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, nem tudom mennyi idős vagy, de csak megjegyezném, hogy az országot nem ők szedték szét, sőt. 4 évvel ezelőtt szinte 50-50%-ra vágta a fidesz és az mszp az országot. Az szerintem durvább volt, 50% esélye volt annak, hogy egy veled szembejöbő pofánverjen a politikai nézeteid miatt. Itt azért ez nem így van. Ugyanakkor az mszp és a fidesz duplán szedte szét az országot, mert gazdaságilag is romokban heverünk. Most pedig érdekes módon karöltve, vigyorogva kampányolnak, mert ahogy írtad is, a nép 85%-a (ami szerintem téves érték, mert kb 60%) az ő valagukat nyalja - újra, és újra.

Nem túlzás egy kicsit "vonákok" -ozni? Az erősen cigányfertőzött országrészeken a vonákok megváltóknak tartják őket, és tudod miért? Mert az mszp-fidesz nem tesz semmit. És tudod miért nem tesz? Mert a romaintegráció többmilliárdos üzlet, amiből nagyon sok pénzt lehet szakítani, nemszámít a sokezer magyar áldozat, sőt, kapóra jön! Likvidálják csak a sok "ingyenélő" nyugdíjast az orkok, az az államnak csak jó.

Szóval nem ellened vagyok, de jó lenne, ha átgondolnád, miket kérdezel, és azt hogyan értékeled.

2010. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
26%

Akkorát fogtok koppanni fideszesek...

Azt már nem tudja elkerülni Orbán, hogy a jobbik ne kerüljön be. Márpedig ha bekerül, Orbán nem fog 4 évig kormányozni. Megy a helyére, cellalakó lesz. Bableves, csíkos pizsi, hosszú f@szú lányok. Csodás lesz :)


Aztán hosszú évek múlva azt is elfelejtitek ki volt az az Orbán Viktor, mert akkoriban már csak Orbán Viktóriaként fogják emlegetni :)

2010. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

"Az erősen cigányfertőzött országrészeken a vonákok megváltóknak tartják őket, és tudod miért? Mert az mszp-fidesz nem tesz semmit. És tudod miért nem tesz?"


ez így van, de a jobbik mit fog tenni? ugyanazt mondja, mint a többi párt: adunk nekik munkát, oszt minden jó lesz. nincs (még) jó megoldás a cigányproblémára, ha lenne már rég azt csinálnánk.

2010. ápr. 4. 18:35
 19/39 A kérdező kommentje:
Mszp-sek és fideszek 4 éve feleannyira sem utálták egymást.
2010. ápr. 4. 18:37
 20/39 anonim ***** válasza:
42%

De hülye vagy, te kérdező...


"Már én is kezdek undorodni tőlük, ők döntik el, ki a magyar és ki nem."


Hát honnan a fészkes fenéből szeded te ezt??? Ki mondta neked hogy Te nem vagy magyar? Hogy egy agymosott hülye vagy azt elhiszem, de olyat neked senki nem mondott hogy Te nem vagy magyar. A Jobbik épp arról szól, hogy MINDEN magyart egyesíteni kell, párthovatartozástól függetlenül.

Téged is, kérdező!



"Szerintem már most rengeteget ártottak a magyarságnak és Magyarországnak, azzal hogy 2 felé osztották Magyarországot.

85 % magyar és 15 % vonákokra."


Hjajjjj Istenem ez meg ugyanaz az ócska propaganda amit a Fidesz ellen vetettek be 2002-ben. Akkor is ketté akarták osztani a társadalmat. SZÁNALMAS...



A cigányproblémára meg az a fő megoldás az, hogy be kell fenyíteni őket (úgy ahogy a környező országokban teszik sikerrel), valamint a megélhetési gyerekgyártást (luxus segélyezés) fel kell számolni. Ilyen egyszerű ez, és csak a Jobbiknál van meg rá az akarat.

2010. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!