Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy kialakult...

Jól látom, hogy kialakult egyfajta, Jobbik ellenesség/gyűlölet az országban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 18:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Igen köszönhető többek közöt az erőszakos kampánynak amit a ráérő fiatal szimpatizánsai folytatnak példáúl ezzen az oldalon.
2010. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Természetesen a Jobbik tehet mindenről, az antiszemitizmusával, és a rasszista kijelentései miatt!


Remélem, hogy a Jobbik végre észre veszi, hogy ennek nincs értelme, és belátja, hogy Magyarország 1000 éves történelme során tévúton járt, mikor Magyar erkölcsöt szerettet volna itthon. Ez nem út vegyék tudomásul, hisz színes a világ.

Éljen Orbán Viktor Királyunk, és Április 11.-én szavazzon mindenki Magyarország egyetlen pártjára a FIDESZ-re!


Egy abszolút nem elfogult szavazó!

;)

2010. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
74%

A Jobbik kiáltott ki mindenkit ellenségnek, aki nem az ő oldalán áll. A szimpatizánsai csak szépen átvették ezt a fajta stílust, és sajnos, a legtöbbjük szemében az, aki nem az ő pártjukra szavaz, az "agymosott", "hazaáruló" "zsidóbérenc". (Ezek nem az én szavaim, hanem kedves, Jobbikos fórumozók jelzői, amelyekkel engem, és a hozzám hasonlóakat illettek.)


Az a fajta messiástudat, ami a Jobbikosoknál megfigyelhető, az engem a szektások elvakultságára emlékeztet. Csak számukra a "Gonosz" nem a Sátán, hanem az MSZP, és a Fidesz. Amit ezek tesznek, vagy tettek, az minden rossz, amit ők (a Jobbik) fognak tenni, az minden jó. Ha tételenként cáfolgatom a hülyeségeiket, akkor felmérgesednek, és közlik, hogy én egy média által megvezetett birka vagyok.


Nem utáltam a Jobbikot nagyon sokáig. Nem is foglalkoztam velük. Aztán mindenhol beléjük, és az aktívan kampányoló agresszív aktivistáikba botlottam. Megnézegettem a videóikat, olvasgattam a Barikádot, sőt, a Kurucot is. És megundorodtam.


Nem a "ballib" média hatására. Hanem a saját aktivistáiknak, és honlapjaiknak köszönhetően.

2010. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
18%

boldog húsvétot éljen a Jobbik!


szebb jövőt!

2010. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó: valahogy én is így jártam.
2010. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:20


velem is ugyanez történt.

2010. ápr. 4. 20:29
 27/39 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kedves kérdező takarodj el szavazni fideszmszpre és üljél otthon azzal a marhára jó életeddel és munkahelyeddel. kösz.
2010. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

20:32:


Kösz, hogy máris igazoltad az általam leírtakat.


20:20 voltam. "Kösz." :)

2010. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

" Szerintem meg kedves kérdező takarodj el szavazni fideszmszpre és üljél otthon azzal a marhára jó életeddel és munkahelyeddel. kösz."


az ilyenek váltották ki a jobbikellenességet

2010. ápr. 4. 20:39
 30/39 anonim ***** válasza:
Csak a TV mutatja be azt a oldalt, hogy gyűlölni kell a Jobbikot, mert a FidSZP félti a trónját.
2010. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!