Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, ti hazaárulónak...

Jobbikosok, ti hazaárulónak tartjátok szüleitetek, testvéreiteket, rokonaitokat és barátaitokat ha nem a jobbikra szavaznak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 14:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, te egy nagy suttyó vagy, ugyanis ehhez hasonló kérdés múlt héten már volt, rádásul nem is egy. A válaszom: Nem.


Egy Jobbikos

2010. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnos az én családomban is fafejűek. Viccből lehazaárulóztam őket, öcsémet meg próbálom lebeszélni h Bokrosra szavazzon. A mi családunk is elég tudatlan ez ügyben, és csak a félelmeik irányítják. Szörnyű, az ország is tele van kishitű, emberekkel.


De annak örülök, h van egy csomó uj kispárt amiben látok fantáziát, meg h komolyan gondolják a nemzeti értékek megvédését.


Azért ez is örömmel tölt el, h egyre többen keresik a probléma megoldását nemcsak nyavalyognak. Kész csoda h a Nemzet ügye fontos lett. Ez mérföldkő a magyaroknál.

2010. ápr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
nem, én őket tudatlannak tartom. tv-t néznek apámék, nagyszüleim. nem lehet szüleimet meggyőzni semmiről, nem tudnak olyanokról hogy a likuddal mi van, a titkosítási törvényrő lis csak hebegtek habogtak, nagyszüleim pedig olyan gyöpösödöttek, hogy kijelentették hogy sosem fognak másra szavazni, csak az mszp-re. sírni tudnék.
2010. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem. Mindenki arra szavaz akire akar, saját belátása. A családból csak én szavaztam a Jobbikra, volt, aki az MSZP-re, volt aki az LMP-re adta le a voksát. No problem.

Egyik legjobb haverom MSZP-s, de nincs emiatt konfliktus köztünk.

2010. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!