Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tudtok a hungarizmusról?

Mit tudtok a hungarizmusról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire vagytok műveltek ezen a téren :)
2010. ápr. 3. 18:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]


"Mindenkit a nemzetközösségnek akart alárendelni, elvetette az egyén jogait."


undorító.

2010. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem tartja tiszteletben a másképpen gondolkodók jogait, ergo, az én fogalmaim szerint szalonképtelen.
2010. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Gusztustalan..gusztustalan.. Majd mindjárt leszopsz bő nyállal. Az lesz a gusztustalan.
2010. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy, a nemzetiszocializmussal párhuzamosan létezett, belőle merítő, de attól mégis eltérő ideológia. A harmincas-negyvenes években mindkettőt megismerhette a világ, és -természetükből fakadóan- mindegyik súlyos pusztítást, rombolást végzett az érintett országokban, és azok határain kívül.
2010. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen izmus nem jön be.
2010. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"A kifejezést Szálasi Prohászka Ottokár egykori katolikus püspöktől kölcsönözte, aki hungarizmus alatt a „magyar érdekekért való kiállást” értette."-A korábban szereplő linkelt szövegből


Legalábbis számomra ez a hungarizmus. Persze libsi barátaink csak azt látják, hogy ilyen jogcímen mit tettek egyesek (aminek a fele hazugság), nem pedig azt, hogy mi valójában.

2010. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: a wikipediára történelmi kérdésekben soha ne hagyatkozzatok.


Mit tudok a hungarizmusról? Nem sokat. De nem is tartott sokáig rákeresni.

[link]

2010. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Egy jó tanács: a wikipediára történelmi kérdésekben soha ne hagyatkozzatok.


Mit tudok a hungarizmusról? Nem sokat."


Ha nem sokat tudsz a hungarizmusról, akkor mi alapján állítod, hogy a wikipedia nem mond igazat, és a metapedia (nácipédia) hiteles?

2010. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Legalábbis számomra ez a hungarizmus. Persze libsi barátaink csak azt látják, hogy ilyen jogcímen mit tettek egyesek (aminek a fele hazugság), nem pedig azt, hogy mi valójában."


szerintem kérdezd meg nagyapádat, ő majd elmeséli hogy mennyire sz*r volt az is.

2010. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"szerintem kérdezd meg nagyapádat, ő majd elmeséli hogy mennyire sz*r volt az is."


Aztán lehet, hogy a nagypapi Horthy-csendőr vagy nyilas volt és majd a bajszát nyalogatva meséli, milyen jó volt a zsidók seggét csizmával rugdosni, amikor a vagonokba hajtották őket, meg főbe lőni az ellenállókat.

2010. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!