Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazta meg az Országgy...

Miért szavazta meg az Országgyűlés bizonyos dokumentumok nyilvánosságra hozatalának szigorítását?

Figyelt kérdés

A dokumentumok titkosításának szigorításával kapcsolatos kétharmados törvényt 332 igennel fogadták el a parlamentben. Ehhez egyértelműen a fidesz szavazatai is szükségeltettek. Ha nincs titok akkor miért szavaztak igennel erre a kérdésre?


Megkérek mindenkit, ne tereljük el a kérdést más irányba. Erre válaszoljon nekem valaki. Idáig minden kérdésnél annyi fideszes tűnt fel, gondolom ezt is olvassák. Elsősorban az ő válaszukra vagyok kíváncsi


2010. ápr. 3. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Mert vannak olyan nemzetbiztonsági adatok, amikhez Kovács Lalinak nincs köze. De gondolom, majd jönnek a jobbikosok, és megmagyarázzák, hogy egy Izraellel kötött adásvételi szerződés miatt kellett.
2010. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne humorizáljuk el a dolgokat. Nem várok jobbikos hozzászólást, hanem ép érveket
2010. ápr. 3. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessek itt a Fideszes kimagyarazza neked,vagyis osszehazudja,hogy jol hangozzon.


http://www.youtube.com/watch?v=P_wmaz3PwMg&feature=player_em..


Sarokba szoritott patkany "elmelet"

2010. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szemét disznók. Nah majd ápr 11. után érdemes lesz nézni a parlamenti közvetítéseket. A Jobbik majd helyreteszi ezeket a gerinctelen embereket :)
2010. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19:25 - téged is megkérlek, hogy ne kanyarodjunk el más irányba. Arról beszéljünk, ami a kérdés - arra szeretnék választ kapni
2010. ápr. 3. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem. Bocsi.
2010. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem ez az, amit sosem fogunk megtudni.
2010. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert az mszp-nek és fidesznek is ugyanúgy megvannak a piszkos ügyei az elmúlt 20 évben, amit nem lenne jó, ha bárki is felül tudna vizsgálni, meg amúgy sem akarnak a dutyiba menni...
2010. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!