Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az LMP kopogtató...

Mit szóltok az LMP kopogtató cédula hamisításához?

Figyelt kérdés
Biztos forrásból tudom hogy már hívják be a tagokat egyenként a rendőrségre kihallgatásra! Mi lesz ebből szerintetek? Ez már tuti csalás
2010. ápr. 3. 11:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp sem szavaznék rájuk, és ez sem lepne meg. Nem azzal van a baj, hogy tapasztalatlan fiatalok, hanem amit a programjukban írnak. Elég csak megnézni a cigány témát. Rosszabb a politikájuk vele, mint az SZDSZ-nek volt. És szerintük is minden csak a "rasszista" magyarok hibája, hát hagyjuk... Én minden pártnak elolvastam a programját, és az övék volt az egyik legunszimpatikusabb. Kérek minden LMP szavazót ők is olvassák végig, ha ezután is rájuk akarnak szavazni, lelkük rajta, de csak azért mert "lelkes fiatalok" ne tegyék....
2010. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
85%
az LMP a legnormálisabb párt szóval ők megengedhetik maguknak hogy csaljanak hisz nekik kell nyerni x)
2010. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdezö: amikor tudatosan nem mondasz igazat, és másokat befeketíteni próbálsz az egy dolog. Amikor viszont lebuksz, akkor legalább annyit illik mondani: "elnézést".


Ezután pedig nem érdemes tovább szókaratézni, mert csak egyre mélyebbre süllyedsz.


Nem tetszik az LMP (vagy akárki más)? Szíved joga. Szavazz másra. Névtelenül hazudozni és lebukás után is folytatni viszont egyszerüen gerinctelen dolog.

2010. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
nincs itt szó lebukásról. a mi megyénkben nagy gáz van. már azokat is felkeresik akik nekik adták a cédulát! ez már nem elég komoly? majd ha behivnak több száz embert és nem csak ezt a mostani több tucatot, akkor fog majd mindenki nézni...már elkezdték
2010. ápr. 8. 20:22
 25/26 A kérdező kommentje:
ja és kimondta h jobbikos vagyok??
2010. ápr. 8. 20:23
 26/26 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 21. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!