Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az LMP kopogtató...

Mit szóltok az LMP kopogtató cédula hamisításához?

Figyelt kérdés
Biztos forrásból tudom hogy már hívják be a tagokat egyenként a rendőrségre kihallgatásra! Mi lesz ebből szerintetek? Ez már tuti csalás
2010. ápr. 3. 11:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%
hát persze... mert a szentkoronaradio.com sose írhat igazat csak a zsidó drogos oldalaitok a libsi görények, azok sose hazudnak, na takarodj innen !
2010. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%
Én meg biztos forrásból tudom, hogy a politikusok 99,9%-a hazudik, na? Attól még húzok 2X-et, és dolgozom tovább.
2010. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
Még mielőtt agyvérzést kapnál, aki javasolta, hogy ezeket az oldalakat is nézd meg, az arra akart kilyukadni, hogy egy hírt több oldalról is meg kéne vizsgálni, mert minden ilyen hírportál elfogult valamilyen mértékben, és ezért nem is lehet mindent készpénznek venni. Így világos, kedves "takarodj"-ozó barátom?
2010. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
nem értitek hogy jelen megyében már biztos a csalás, Ti kértetek linket, hirtelen azt tudtam küldeni, de nyilván csak a jobbik mer beszélni róla!
2010. ápr. 3. 12:56
 15/26 anonim ***** válasza:
16%
Nem érdekli őket, a liberálisok mindig csak a mellébeszélésben voltak jók...
2010. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, minden politikus hazug disznó, de most akkor hol van az a becsületes, akire nyugodt szívvel lehetne szavazni? Mert olyan a választékban nincs. Az eddigiek már bizonyítottak, aki még nem bizonyított, őket meg úgyis belekevernek valamiben, csak hogy az a minimális esélyük is eltűnjön, és az eddigiek folytathassák nyugodtan a tolvajlást.
2010. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Kedveském! Mint kiderült az egész kamu volt. Földi Áronnál és Szabó Tímeánál sem történt csalás mint kiderült:


[link]


Plusz biztos forrásból tudom, hogy senki ellen nem folyik eljárás és senkit nem hallgatnak ki az LMP-sek közül.


És csak, hogy a vádak súlyosságát érzékeltessem: Szabó Timinek a saját céduláját sem akarta a Jobbikos delegált elfogadni, mert szerinte hamis volt az aláírás...:D

2010. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Máskülönben pedig inkább egy becsületes 20 évesre bízom az országot mint erre a lezüllött korrupt bagázsra.
2010. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem csak Földi Áronról és Szabó Timeáról van szó! Másoknak is van vaj a fülük mögött...
2010. ápr. 6. 18:10
 20/26 anonim ***** válasza:
4%

BIZTOS FORRÁSBÓL TUDOM,FIATALOK UGYAN DE JOBBAK MINT A jobbik:


Brühaha

2010. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!