Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az LMP kopogtató...

Mit szóltok az LMP kopogtató cédula hamisításához?

Figyelt kérdés
Biztos forrásból tudom hogy már hívják be a tagokat egyenként a rendőrségre kihallgatásra! Mi lesz ebből szerintetek? Ez már tuti csalás
2010. ápr. 3. 11:43
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Remélem észbekap az a pár százaléknyi ember is, aki erre az egyéves semmirevaló pártra szavaz! Ezek nem tudnak politizálni, 20 évesek állnak a listáik élén! ilyenekre bizni a jövőt?
2010. ápr. 3. 11:49
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Linket kérünk. Mondhatom azt is, hogy biztos forrásból tudom, hogy Budaházy börtönben van, mert a nyolcszázvalahány kopogtatójából, csak 640-et fogadtak el;)

Provokátor

2010. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Persze, amit az LMP, az MSZP, a Fidesz meg a többi csinál, az csalás, de az, hogy Budaházy cetlijeit nem fogadták el, az felső utasításra ment, ugye? Most akkor vagy mindenki csaló, aki hamis cédulákat ad le, vagy senki (mondjuk, amikor Tomcat több, mint 1000 cédulájából csak 13 volt valódi, meg amikor Seres Mária kétszer annyi cédulát adott le, mint amennyi szavazatot végül kapott, az tényleg más). Vagy rámondod Budaházyra (illetve inkább a neki gyűjtő aktivistákra, mert Budaházy börtönben van) is, hogy csaló, vagy nem mondod rá a "biztos forrás" alapján az LMP-sekre sem.
2010. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
A legfiatalabb jelöltjük sem 20 éves, hanem ha jól emlékszem, 25, de sebaj. És azzal mi a gond, hogy valaki fiatal? Nagykorú, cselekvőképes személy, és nekem őszintén szólva szimpatikusabb, mint ezek az öreg rókák, akik pl. az mszp-ben vannak. Azt felhozni, hogy fiatalok (is) vannak benne, elég gyenge érv.
2010. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
én meg hiszem ha látom. :) pusssz
2010. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Zala megyében már hyvják be a tagokat kihallgatásra.


[link]


[link]

2010. ápr. 3. 12:13
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
Csak meg kell nézni a forrás eredetét...
2010. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%

Hehe, biztos forrás: jobbik.hu, szentkoronaradio.hu :D

Figyelj, attól, hogy jobbikos vagy, még nem kell 100%-ig készpénznek venni azt, amit ezek az oldalak írnak. El kell olvasni a "másik pólust" is: nézz fel az indexre, origóra, hírszerzőre, esetleg a lehetmas.hu-ra, ha már egyszer az LMP-ről van szó, és ha semmit nem találsz, akkor fontolgathatod, hogy talán nem véletlenül vannak csendben. Én is rendszeresen olvasok barikádot, meg kurucinfót, de nem csak ezeket. Ugyanis nem létezik objektív újságírás (a kurucon meg pláne nem, mert ott mindenki zsidó, akinek nem tetszik a pofája. de a többinél sem).

2010. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
hehe mert csak a drogos index írhat igazat ugye... hehe Az LMP úgyse jut be a parlamentbe, hiába csalnak hiába csinálnak bármit is, amatőr banda.
2010. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, neked szövegértelmezési gondjaid vannak...
2010. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!