Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neked konkrétan ma mi a...

Neked konkrétan ma mi a gondod Orbán Viktor miniszterelnökségével?

Figyelt kérdés

A kérdést eredetileg, nagyjából három és fél évvel ez előtt ugyancsak én tettem fel itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__350..


Akkor járt a második Orbán-kormány nagyjából a ciklus felénél. Most a harmadik Orbán-kormány közelíti a félidőt. Szeretném tudni, hogy ezúttal mi a véleményetek. Kérem, tegyetek kísérletet arra is, hogy igyekeztek felsorolni néhány pozitív lépést, amit Orbán Viktor miniszterelnöki működéséhez kötnétek!



2016. márc. 9. 03:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
16%

Semmi.

Most mondják a a híradóban, hogy lesöpörte Merkelt a pályáról(az Indexen is fent van, hogy Mutti elbukott).

Plusz támogatják a Masterfoodot, ezzel megmentve sok munkahelyet.

2016. márc. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, hogy minek beszélsz második meg harmadik Orbán-kormányról, amikor ugyanazt csinálják mind a kettőben.

Lopnak, csalnak, hazudnak, mint Ferkoék, csak még azoknál is pofátlanabbul, mert míg az MSZP az emberektől lopott, addig a Fidesz a saját tulajdonaként kezeli a magyar lakosságot.

2016. márc. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
21%

Na ja nyilván nem csak negatív dolog van...

-Menekültválság kezelése a többi európai országhoz képest jó

-Büntethetőségben a korhatár és értékhatár levitele

-Minden magyar lehet magyar állampolgár (szavazással mondjuk nem értek egyet, de hát a 2004-es népszavazás akkor is egy szégyen volt)

-Családosoknak adókedvezmény.

-Közmunka igazából jó, de csak félmegoldás. Rengeteg félmegoldásaik vannak amúgy. Tehát nem otthon lebzselés után kap valaki pénzt, hanem valami munkát rásóznak, de hosszútávon nem látom hogy hogy lenne több munkahely a többnyire képzetlen rétegnek.

-Egykulcsos adó valakinek nagyon jó, valakinek nagyon rossz.

2016. márc. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%

Nekem mi a problémám? Abszolút semmi!

Magyarország kormányának teljesen jók. Jobb helyeken mondjuk már pofán verték volna őket a sok lenyúlásért, de hát ez nem jobb hely, itt ezt lehet.

2016. márc. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
2016. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Az hogy pofátlanul szétrabolják az országot, és közben az átlagemberek meg egyre lejjebb csúsznak.
2016. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
18%

semmi, Orbán Viktor egy igaz magyar hazafi, elégedett vagyok a telejsítményével.

ugyan vannak kis hibák, de azt is kijavítják!

2016. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

A korrupció szintje soha nem látott mértékben emelkedett meg. Az ügyészség nem nyomoz a kormánypárthoz köthető esetekben, mint ahogy a NAV, a rendőrség sem.


Ez alapvetően a jogállamiság megszűnése.


Az ország gazdasági élete az EU források lenyúlására állt be. Nincs valódi fejlődés, nincsenek beruházások, csak pénzlehívás, ami egy szűk réteg feltőkésítését hivatott szolgálni.


A társadalom tagjai folyamatos kommunikációs kampányok áldozatai. A megosztottság és az idegengyűlölet soha nem volt ilyen erős, mint most. Ez a kormányzati kommunikációnak és manipulációnak köszönhető.


Szomorú országgá váltunk.

2016. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
53%

"Neked konkrétan ma mi a gondod Orbán Viktor miniszterelnökségével?"


Ha én ide mind leírnám akkor oldalakon keresztül olvashatnád.

2016. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%

Ebben a videoban elégjól érzékeltetik az Orbán hibáit.


https://www.youtube.com/watch?v=cl4WDV8n7NM

2016. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!