Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Rtlklub is azzal a szánalma...

Az Rtlklub is azzal a szánalmas hazug hírrel támadja a Jobbikot, hogy egy bankrabló az elrabolt pénzt a Jobbiknak adta, a Jobbik be fogja perelni az RTLKlubot is, ahogy az ATV-t?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 23:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%

reméljük


szebb jövőt!

2010. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%

szemét retekklub


remélem 100x kapják majd vissza ezt a gyalázatot

2010. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

had gyalázkodjanak míg tehetik

szemét egy banda mindenki tudja

2010. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%
nem
2010. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

Ehez mit lehet hozzá tenni!



Nem ismer határokat a sarokba szorított balliberális patkánymédia életben maradásért folytatott kétségbeesett harca.


Már megszoktuk, hogy a Jobbikot, mint a legfőbb gonoszt, mint megvetni valót, gyűlölni valót, mint akitől rettegni kell, mint aki romlásba dönti Magyarországot, mint a legutolsó antidemokratikus pártot emlegetik a médiumokban.


Megszoktuk, hogy mindenféle arcátlanul aljas és hazug vádakkal illetik, az új erőt, a legsötétebb és legnevetségesebb hamis bizonyítékokat hozzák föl az egyetlen nemzeti párt ellen. Mert mást már nem tudnak tenni. Programja kifogástalan, céljai szentek.


Ám ami tegnap történt, arra még nem volt példa a magyar sajtótörténelemben.


A Jobbikról megjelent lejárató kampányokról, állítólagos botrányokról kérdezte a szerda reggeli Mokkában Vujity Tvrtko Dúró Dórát, a Jobbik szóvivőjét. A baseballsapkás azt hitte, majd jól csőbe húzza a Jobbik szóvivőjét. Talán azért, mert jobbikos, vagy talán azért, mert nő. Ám Dúrót nem olyan fából faragták: az éles hangvételű vitában alaposan helyretette a kötözködő Tvrtkót. Keserűre sikeredett ez a Mokka a TV2-nek, olyannyira, hogy a műsort nem is merték feelrakni a TV2 honlapján.


Minden műsor felkerül, de ez kimaradt. Rengeteg szimpatizáns keresett meg bennünket felháborodva. A TV2-nél nekünk is csak azt mondták: nem rakták fel a felvételt, majd felrakják, hosszú időbe telik...

Érdekes módon, már a csütörtöki műsorok felvételei is felkerültek a honlapra, de a szerda reggeli Mokka, amiben történetesen csúnya pofont kapott a TV2 a Jobbiktól, azóta sem került fel...


Ha azt hiszik, evvel majd szavazatokat veszítünk; ha azt hiszik, evvel majd elkerülik a felelősségre vonást, ha azt hiszik, tovább folytathatják ezt a szánalmas és ocsmány nemzetrombolást, akkor nagyon tévednek: egyre erősödünk, és győzni fogunk, mert győzelemre születtünk!

2010. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%

" nem"


mi van csak ennyit bírtál írni szemét liberális menjél aludni

2010. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%

nana.. az rtl nem szemét ado-.-

a jobbikot meg el kéne tunteni a fenébe..azt se tom minek hozták létre..x_X..hisz tudtoma semilyen szereoe nem volt eddig az országba..jahha és igen a jobbik a komonistákhoz tartozik..mily véletlen hogy a Mszp-nek is csak addig kellet a jobbik mig el nem érték a céljaikat..elöre mondom a jobbiknak nincs jövoje és nem is lesz..egyet kérdezek egyetalán valaki tudja ki az a Vona??o O..me én egyetalán nem jöttem rá..azt lehet engem lepontozni azza csak igy mutatjátok ki hogy igazam van ennyih..

2010. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

" nem


Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:23"


ez mekkora hányinger

2010. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%

"nana.. az rtl nem szemét ado-.-

a jobbikot meg el kéne tunteni a fenébe..azt se tom minek hozták létre..x_X..hisz tudtoma semilyen szereoe nem volt eddig az országba..jahha és igen a jobbik a komonistákhoz tartozik..mily véletlen hogy a Mszp-nek is csak addig kellet a jobbik mig el nem érték a céljaikat..elöre mondom a jobbiknak nincs jövoje és nem is lesz..egyet kérdezek egyetalán valaki tudja ki az a Vona??o O..me én egyetalán nem jöttem rá..azt lehet engem lepontozni azza csak igy mutatjátok ki hogy igazam van ennyih.."


ennyi helyesírási hibát XD


téged kéne jól eltüntetni

"hisz tudtoma semilyen szereoe nem volt eddig az országba.."


mi az hogy szereoe????

nem szerepe?


így is nagyobb szerepe hogy még nincs bent a parlamentben volt mint az össze pártnak együtt véve

2010. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
45%
Már írtam is egy gyalázkodó levelet a mokkának, tegye ezt mindenki. LE A CSÜRHÉVEL!!!!
2010. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!