Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Index.hu oldalon a pártok...

A Index.hu oldalon a pártok állítják szavazás végeredményét?

Figyelt kérdés

Az index.hu honlapon kitöltöttem egy felmérést, hogy kire szavazok, erre azt írták:

"Köszönjük, hogy kitöltötte! Hamarosan közzétesszük az eredményt."

Miért nem rögtön írják ki, ilyet még nem láttam!?


Esetleg a közzétételig licitálhat az MSZP és a Fidesz, hogy ki állíthassa be a szavazás végeredményét?


Kíváncsi leszek az eredményre! Szavazzatok!


Szebb jövőt!!


2010. ápr. 1. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert ezeket összesítik.

Ez nem csak egy szimpla szavazat. Ha megnézed elég sok mindent meg kell adni magadról.

Logika...

2010. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy miért kell mindenben a csalást látni...ez csak egy közvéleménykutatás.
2010. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" Hogy miért kell mindenben a csalást látni...ez csak egy közvéleménykutatás."


aminek olyan végeredményt adnak amilyen nekik jó


az összesítést számítógép végzi

nem gondolod hogy egyenként megnézik a lapokat az indexesek???


szóval automatikusan kiírhatnák az eredményt

de hát ez van

szebb jövőt!

2010. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kiírhatnák, de a menet közben megismert eredmények befolyásolnák a végeredményt. A való életben is meg lehetne kezdeni a szavazatok összeszámlálását a lezárás előtt, pl. úgy, hogy új urnákat tesznek ki, de az a világon sehol sincs így, mert az befolyásolná a végeredményt. Kapíse?
2010. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet. De valahogy van olyan sejtésem, hogy a Jobbik 5%-ot sem fog elérni a szavazásuk szerint.
2010. ápr. 1. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:

az indexen mindig várni kell a végeredményre pár napot. Akkor is, ha nem politikai szavazás van, mert mindig írnak mellé valami elmezés félét. Szerintem le fogják bontani, kor, nem, stb szerint.

Az eredményben a bal oldal valószínűleg többet fog gyűjteni, mint amennyi a tényleges állás, mert inkább bal oldali emberek olvassák.

Ez olyan, mintha tartanál egy közvéleménykutatást a hírtévé nézőivel (smsben pl), akkor meg az mszp alig kaparna össze pár %-kot

2010. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy egyáltalán nem igaz, hogy ha az index egy 5%-os eredményt hoz ki a Jobbiknak, akkor az árt neki, mert lehet, hogy sok Jobbik-szimpatizáns felháborodik rajta és annál nagyobb lesz a részvételük. Ha engem kérdezel, szerintem, ha politikai befolyásolásra törekszenek, akkor inkább az LMP-MDF tandem vmelykének érdekében, a másik ellenében manipulálnak. (Márha tényleg manipulálnak.) Gondolj bele, hogy sokan vacillálnak köztük, és ezek többsége rendszeresen fellátogat az Indexre. Ha azt látják, hogy teszem azt LMP 6%, MDF 2%, akkor már el is dőlt, hogy nem akarja, hogy elvesszen a szavazata és akkor már inkább LMP, mégha az MDF egy fokkal szimpatikusabb is neki, vagy fordítva. Ha meg az jön ki, hogy egyikse jut be a felmérésük szerint, akkor az az MSzP-nek kedvez. Ha már konspirálnak, akkor nem a Jobbik számaival játszanak. Szerintem.
2010. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5 %-ot sem? a szavazásUK szerint?

ahogy elnéztem a lakossági fórumok megint csak nem ezt támasztják alá... (legyen igazam) :)

Szebb Jövőt, Igazságot!

2010. ápr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most láttam, hogy megvan a végeredmény. Ha érdekel, nézz bele. Az lmp elég durván feltört, de a jobbik eredményeit nem vágták le. Bemérték nekik a szokásos 22%-ot. Azt hittem, hogy az indexes szavazáson kevesebb lesz.

[link]

2010. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!