Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik a jobbikosok...

Miért nem értik a jobbikosok a parlament működését?

Figyelt kérdés

Állandó érv, hogy a Fidesz tettestárja az MSZP-SZDSZ-nek az ország tönkretételében, mert "nem tett semmit ellenzékben."


Miért nehéz azt megérteni, hogy a parlamentben az elmúlt években az MSZP-SZDSZ-nek volt többsége, a Fidesz nem kormányzott. A Fidesz a legkeményebb ellenzéke volt az MSZP-nek, ha követtétek volna az eseményeket akkor tudnátok. Mindemellett kinek köszönhető a vizitdíj, tandíj, kórházi napidíj eltörlése, az koalíció szakadása a népszavazás által?


A Fidesznek. Mi az amit a jobbikosok ebben nem értenek?


2010. márc. 31. 22:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
41%
csak hasonlat, a róka lehetne bárki más nem csak a jobbik:)
2010. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
27%

Értelmes választ akarsz?

Itt többségben csak a primitív jobbikos csürhe van, akik igazából semmihez sem értenek. Ne tőlük várj normális választ.

Van egy csomó fórum, ahová ált. értelmiségiek járnak.

2010. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
55%
már bocs, de ti vagytok akik meg sem próbálnak vitatkozni, ez a ti értelmi szinteteket türközi.
2010. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
37%

"Mert a Jobbikosok Istennek képzelik magukat és azt hiszik ők a megváltók...:D Az Eu-ban szóba se állnának a Vonával,kezdjük itt. Itt az idő Magyarország,itt az idő Magyarok!!"


1 már nem azért de kit érdekel az EU

2 a Jobbikkal szóba állnak sőt!

3 hülye fideszes

2010. ápr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%

Valoszinüleg ezek a Jobbikosok nem tul érettek ahhoz hogy egyáltalán átgondolják azt amit te leirsz beveszik azt amit a pártjuk a szájukba adagol.Ugyanugy meg vannak széditve mint az Mszp-sek.Ráadásul szerintem sokuk még nincs 18 éves sem mert annyi ökörséget olvastam tölük.

Van a szélsöséges oldaluk a Kurucinfo amire fel járok szorakozni esetenként (régebben szerettem) na azon kell megnézni a "Ön segít a Jobbiknak szavazatszámláló delegáltként?" válaszokat hát röhejes + ha még hozzászámolom a sok füllentést kb az olvasok fele nincs 18 jo része csak annyiban meriti ki szélsöséges mivoltát hogy "radi" lapokat olvas :D a másik része aki meg komolyan gondolja gárdista lehet :D

2010. ápr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálatos,hogy nincs vizítdíj,így még a valóban beteg ember várhat,amig az unatkozó nénikék elmesélik az életüket...

nagyon sajnálatos,hogy nincs tandíj,mert akkor nem 3-as érettségivel mennének főiskolára a fiatalok,azt 5-6 év után elvégezve meg élősködnek tovább a szüleik és az adófizetők nyakán.

Köszönjük Emese!(Fidesz)

2010. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Utolsó,te jobbikos v. Mszp-s vagy?
2010. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Jobbikos.

De elismerem,hogy aZ mszp-nek volt pár hasznos ötlete.A Fidesznek már kevesebb.

Én nem szoktam zsigerből gyűlölködni,meghallgatom más érveit is.Ráadásul még véleményem is van.Borzasztó vagyok:-)

A vizitdíj,tandíj,ingatlanadó pl olyan dolog,ami szerintem kellett volna.

Vizitdíj:tanulóknak ingyen,rászorulóknak ingyen,tartós betegségben szenvedőknek ingyen.

Na én ebből kivettem volta a rászorulókat,mert ha doboz cigire tellik,akkor 300 ft-ra is a dokinál.Egyébként meg ha az átlag dolgozó ember évi kétszer elmegy a dokihoz,az a 600 ft nem vágta volna földhöz,viszont nem ülne ott egész délelött,mert ott a sok nyugdíjas nénike-basszus nem értem miért nem a könyvtárba járnak,ott is meleg van.

Tandíj:már középiskolába 2-3 tanulók vannak,főiskolára se sokkal többel jutnak be,aztán megnézhetem a gyerekem tanárát,aki mást nem tud mondani,hogy tiszteletre kell tanítani a gyereket-nálunk még a tanító kivívta magának és nem részegen fetrengett a bulikba...

Ingatlanadó:akinek igen nagy értékű háza van az tudja fenntartani,adót fizetni,ha nem akkor gondolja át a lehetőségeit.Ha kihízom a nadrágom,nem tudom tovább hordani,hiába szerettem.Még itt én annyit,hogy igazából négyzetméter/főre néztem volna,nem annyit hogy mennyit ér.Mert ugye 10 embernek lakni egy 200nm-es 45M-os házban nem luxus,de kettőnek igen...

2010. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Íme tipikus példája annak, hogyan megy át valaki az egyik szélsőségességből (MSZP-SZDSZ) a másikba (Jobbik).


A választókörzetünkben jobbikosok hordják az MSZP "Narancsvidék" c. lapját. Ennyi is elég, nem?

2010. ápr. 2. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!