Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik a jobbikosok...

Miért nem értik a jobbikosok a parlament működését?

Figyelt kérdés

Állandó érv, hogy a Fidesz tettestárja az MSZP-SZDSZ-nek az ország tönkretételében, mert "nem tett semmit ellenzékben."


Miért nehéz azt megérteni, hogy a parlamentben az elmúlt években az MSZP-SZDSZ-nek volt többsége, a Fidesz nem kormányzott. A Fidesz a legkeményebb ellenzéke volt az MSZP-nek, ha követtétek volna az eseményeket akkor tudnátok. Mindemellett kinek köszönhető a vizitdíj, tandíj, kórházi napidíj eltörlése, az koalíció szakadása a népszavazás által?


A Fidesznek. Mi az amit a jobbikosok ebben nem értenek?


2010. márc. 31. 22:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Többek között ezen képkockák miatt beszélünk a FIDSZP-ről: http://www.youtube.com/watch?v=zKoecdmYj5o
2010. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Te milyen butus vagy. :) A Jobbik érti a legjobban...atya ég, remélem nem mész szavazni.
2010. márc. 31. 22:21
 13/29 anonim ***** válasza:

fogalmazd meg, hogy miért hülyeség az én válaszom kérdező:

-> "ma 22:12"

2010. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
40%
Most azt nem értem, hogy mi a francnak hülyéskedtek itt? TÉNY: A fidesz és az MSZP összeborulva megszavazták a titoktörvény szigorítását. TECCIK ÉRTENI???!! Innentől kezdve, kész. El is ásta magát a francba nálam. Meg még pár ezer embernél csak ezzel az egy húzással. Mert ez mindent elárul a szándékukról és, hogy hova tartoznak.
2010. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
46%

"jah! Itt az idő, hogy a pofádba lépjen valaki!"


Erről beszélek..,a Jobbikos (csűrhe) szavazók mind ilyenek,más sincs csak ez a szélsőséges megnyilvánulás...

Állj a tükör elé és köpd le magad,hogy ilyen Jobbikos vagy!!

2010. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

ma 22:12-nek


Azért mert ellentmondasz saját állításodnak, egyik mondatodban azért szidod a Fideszt mert nem szavazta meg az MSZP országromboló törvényeit, intézkedéseit, másik mondatodban pedig azért szidod mert valamit megszavazott, amiről fogalmad sincsen mi az, csak annyi, hogy Vona azt mondta az rossz és Fidesz-MSZP van.


Sajnálom, hogy becsapnak téged, idén a Jobbik, 4 éve gondolom az MSZP tette veled ugyanezt.

2010. márc. 31. 22:26
 17/29 anonim ***** válasza:
Képzeld el első kézből értesülök és pont, hogy te nem fogod fel, hogy mit jelent ez az együtt szavazás amit csináltak a titoktörvényről.
2010. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
jah és mi az egész családdal mindíg is az FKGPre szavaztunk. És én már akkor meggyűlöltem a Zsideszt amikor az áskálódásaival szétcseszte az FKGP-t! Nem is volt szövetségese a következő választáson a szemét disznóknak...
2010. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
40%

ez aztán szánalmas válasz kérdező:) olvasd el újra amit írtam, talán rájössz a mondanivalójára. nem csak a szavakat kell elolvasni, hanem értelmezni is a mondatot. nem mondtam elken magamnak. nos de tudod mit? a te szinteden elmagyarázom hasonlatokkal.



nyuszika és medve örök ellenségek. medve bármit mond, nyuszika mindig az ellenkezőjét mondja, mindig ellenkező állásponton van. Így a medve nem tud rendesen dolgozni. ez a munka nem így kellene működjön.

nos de amikor a róka látni akarja, hogy milyen mocskosságokat művelt nyuszika meg a medve, akkor nyuszika kapásból kezes bárány lesz és együtt tud működni medvével.


érted kisfiú? nem? akkor menj aludni inkább.

2010. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
31%
Itt a róka a Jobbik,nyuszika a Fidesz és medve az Mszp..,eltaláltam,süllyedt?:D
2010. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!