Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volner János a DunaTV ben...

Volner János a DunaTV ben végre láthatunk egy korrekt interjút vajon hogy csinálja ezt a DunaTV?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=vknfJ2ky8KU&feature=player_em..


Volner János a magyar rendvédelmi szervezetek leendő elnöke (legalábbis én így szeretném)


választ lehet kapni a rendvédelem minden fontosabb kérdésével

ilyen ember kell a rend védelem élére

egyenes határozott egy igazi vezető egyéniség


nem ilyen gnóm gergényi Budapesti rendőrfőkapitány


2010. márc. 31. 19:20
 1/8 A kérdező kommentje:
*kérdésére
2010. márc. 31. 19:21
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
A Tv2 s a retek klub példát vehetne a DunaTV riporteréről, a két szennycsatornán folyton provokatív és aljas kérdéseket tesznek fel, sokszor közük sincs a politikához, az a módszerük, hogy kiragadnak egy-egy beszédből egy adott mondatod és azzal próbálják támadni a meghívottat, ha az másról is beszélne ne adj Isten, rögtön a szavába vágnak. Bezzeg ha az mszpről van szó akkor pénzt kapnak és olyan kérdéseket tesznek fel az mszpseknek amit azok előre megírnak. Szép volt DunaTV...
2010. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Volnernek szerintem is nagyon nagy tekintélye van nem tudom bettelheim mit kezdene vele


Volner ránéz és összeesik :)))

2010. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Duna Tv, már tud valamit, nincs a liberális szennymédia mágnások kezében, és szerintem a választások után közel fog állni a Jobbikhoz. Tényleg itt a legkifogástalanabb a felfogás.
2010. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha. Szóval egy gárdista legyen a rendvédelmi tótumfaktum, de a gárda nem párthadsereg, az csak képzelődés:)
2010. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Aha. Szóval egy gárdista legyen a rendvédelmi tótumfaktum, de a gárda nem párthadsereg, az csak képzelődés:)"


igen Volner legyen a rendvédelem élén

és most mehetsz :)

2010. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én is támogatom

Volner rendőr volt


nagyon egyenes ember kihívja magának a tiszteletet


gergényi a nyomába sem ér

2010. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gergényi egy faszláda
2010. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!