Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látta valaki az Orbán interjút...

Látta valaki az Orbán interjút a frizbiben? Milyen benyomást tett?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Hallottam,hogy orbán megsimizte a kis ráhelt,h most nemérrá riportot ad! Haverom mesélte,h nagy propagandista ez az orbán,abban biztos jó! Bár én rosszzul vagyok,ha hülyének néznek! Olyan ,mint amikor a családjával kampányolt! Nekem senki ne használja meggyőzőerőként a családját,ez olyan mint a mekiben a segítsükmegszegényárvagyerekeket pár forintal,mert a meki ilyenjó (de akkor mértnem a hambiból vonjákle a megsegítésnek szánt összeget?),átlátszó ,de hatásos! Nekem ez a véleményem!:)
2011. máj. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés, én nem tudtam eldönteni, hogy megrendezett-e, mert annyira hiteles volt és természetes.
2011. máj. 3. 01:56
 3/8 doboszoli ***** válasza:
86%

Csak az összefoglalót láttam, kb. ezt vártam.

Szívesebben néztem volna, ha a miniszterelnök Kálmán Olgával beszélgetett volna..

2011. máj. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Rám csak annyit, hogy egy ilyen emberre nem lehet egy ország sorsát bízni.
2011. máj. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ultracivil ***** válasza:

Ez a PR riport már nagyon kellett Viktornak.

Ügyes, jól időzített, jó kérdezőt választott, jól tetette fel magának a kérdéseket.

Aki esetleg nem olvassa a róla írt, életét beutató könyveket, évfoyam és kollégiumi társainak, tanárainak, véleményét, az most könnyekig meghatódott.


[link]


182 old:

"Csak elveik vannak, érzelmeik kevésbé...

Nem okoskodni kell, hanem cselekdni. Lőni! Ehhez pedig helyzet kell. Hatalom. Ennek megszerzése, gyakorlása és megtartása mellett minden más ezredrangu. ... Hatalom vágyuk már szinte beteges, Harciasak hát és képtelenek a konszenzusra vagy a kompromisszumra."


El kel ismerni: az utóbbi idők legnagyobb politikusi tehetsége Viktor.

Tökéletes retorika, folyamatos hajlítgatások, egy bájos ember demokráciába burkolt hátbatámadása.

Még három éve van arra, hogy a megerőszakolt törvényeivel, a ciklus végén jöjjenek az eredmények (ha a világgazdaság is engedi).

Jó irányba halad! Még mindig kevesen látják az ő népéből, hogy "a király meztelen".

2011. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

08:52


"Aki esetleg nem olvassa a róla írt, életét beutató könyveket"


Ami először folytatásos formában a közismerten elfogulatlan Népszabiban jelent meg, tegyük hozzá.

2011. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 06:00


Indoklás? Nagyon érdekelne. Ugyanis ehhez hasonló állítások ezreit hallom, de az indoklás valahogy mindig elmarad.


Valaki elárulná a nagy titkot, mitől alkalmatlan Orbán, és ez milyen módon derül ki egy tévéinterjúból?

2011. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kis Napóleon benyomását kelti bennem, persze Napóleon minden rossz és jó tulajdonságával.
2011. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!