Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A családi adókedvezménnyel...

A családi adókedvezménnyel van olyan, aki vissza tud élni?

Figyelt kérdés

Ha pl a gyerek egyetemista lesz,elköltözik otthonról,és a szülei nem támogatják,akkor a szülők valahogy eltudják érni,hogy megmaradjon nekik az adókedvezmény?

Vagy ez csak 18 éves korig jár?


Mikortól nem jogosultak a szülők az adókedvezményre?


2016. febr. 17. 23:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezen még nem gondolkodtam.Amikor én jártam egyetemre,akkor még nem volt családi adókedvezmény....
2016. febr. 17. 23:46
 2/7 anonim ***** válasza:

bogozd ki:

[link]

2016. febr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az csak a fideszeseknek jár.
2016. febr. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne. De ez nem ilyen hétköznapi dolgokon múlik, hanem azon, kinek a barátja vagy és miért.
2016. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sansa LannisterStark válasza:
Amíg a gyerek nappali tagozatos diák, addig jár a szülőknek. Amúgy már megbocsáss, te sajnálod az őseidtől azt a havi 26000 ftot amit az államtól kapnak azért, hogy téged pénzeljenek?
2016. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mindenki olyan mintaszülő,mint ahogy te azt gondolod...
2016. febr. 22. 14:26
 7/7 Sansa LannisterStark válasza:
Az tökmindegy hogy milyenek, neked attól mi lesz jobb vagy rosszabb, hogy ők kapnak/nem kapnak utánad egy kis pénzt?
2016. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!