Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégségesnek tartják a nők...

Elégségesnek tartják a nők parlamenti részvételét Magyarországon? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Elégséges
2010. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért ne lenne elégséges


aki nő be akar lépni egy pártba minden akadály nélkül beléphet


a jobbikba is sok nő van Dúró Dóra pl

(Morva Krisztina nem jobbik tag)

2010. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem akar 1 nő politikus lenni miért kell erőltetni? a kvótázás is mekkora hülyeség volt.
2010. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nocsak, valaki már megint rátalált Mo. egyik legégetőbb problémájára. Mond szerinted tényleg ez az igazi baj az országban?
2010. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elégséges. Én ugyan nő vagyok, de erről a szintről úgysem kapok megértést, mert annak ellenére, hogy Ő is nő, nem ugyanazokkal a gondokkal küzködünk. Úgyis mondhattam volna, hogy tök mindegy, hogy milyen nemű az a politikus lesz@r.
2010. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A legutóbbi országgyűlési választásoknál rengeteg volt a nő akire szavazni lehetett. Nem kaptak elég szavazatot. Azt már nem lehet erőltetni.
2010. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18:42-es vagyok Tehát mégegyszer ezúttal érthetően:

Elégséges. Én ugyan nő vagyok, de erről a szintről úgysem kapok megértést, mert annak ellenére, hogy Ő is nő, nem ugyanazokkal a gondokkal küszködünk. Úgyis mondhattam volna, hogy tök mindegy, hogy milyen nemű az a politikus, aki lesz@r.



Na végra! :DDD

2010. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elégséges, szerintem. Teljesen felesleges lenne rajta változtatni, mert ne azért üljön valaki a parlamentben mert nő, hanem azért mert jó munkát végez. Bár a nők össztársadalmi elfogadottságán volna mit csiszolni, úgy érzem a politikában érvényesülni tudnak ha akarnak, ahogy mindenki más.
2010. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem a lényeg az, hogy hasznot termelő, jól vezetett Magyarország legyen, nem a politikusok neme, én nő vagyok és politikus szeretnék lenni, remélem meg lesz rá a lehetőségem, egyenlőre szerintem nem kizáró ok...

és ezzel megelégszem...

2010. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!