Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tagadják le a Jobbik-szi...

Miért tagadják le a Jobbik-szimpatizánsok, hogy elhangzottak bizonyos mondatok?

Figyelt kérdés

[link]


Engem itt többen hazugnak, és provokátornak neveztek, mert leírtam, hogy Vona azt mondta, ami ezen a linken is olvasható. Bocsánatkérést egytől sem kaptam, sőt, az egyikük megpróbálta megmagyarázni, hogy ja, ha Vona mondja, akkor biztos jó, mindezt azok után, hogy előtte azt mondta, hazugság, és jelenti a moderátoroknak. Lesz végre annyira tökös valamelyik, hogy bocsánatot kér?


2010. márc. 30. 15:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Bogárra a kutyámat nem bíznám rá, Csáthra pedig a macskámat se. Pedig nincs is macskám.

Amúgy neoliberalizmus= államosítások nélküli, normális kapitalizmus? Írom ugyanis a jobbik-magyar szótárat:)



Akkor nem fordulnak elő monopól, korrupt, megoldások ugye?

Azért haldoklik az egész világon a felfogás?

Ja persze nem a haszonélvezői, hanem a társadalmak.


Mitől is jó nekünk magyaroknak a neoliberalizmus?

Mesélj már egy kicsit?

2010. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

De mi is van ezekkel a soha nem kimutatott elszámolásokkal?

Ez azért egy kicsit idegesít!


Az államháztartás vagyoni és pénzügyi helyzetéről” márciusban közzétett pénzügyminiszteri jelentés az állam vagyonáról és az ország adósságáról nem tartalmaz teljes körű elszámolást. Nem áttekinthető, nem közérthető, ezért sem szakmai, sem politikai szempontból nem fogadható el.


Az államháztartásért felelős miniszter „részletes jelentése” különböző kormányszervek összeállításainak olyan halmaza, amely különböző terjedelmű, eltérő szerkezetű és színvonalú tájékoztatók egymás mellé rakásából született. Mellékletei csak az államháztartás – főként a központi költségvetés – bevételeiről és kiadásairól informálnak, a Nemzeti Vagyonkezelő Rt. összevont vagyonérték-adatairól közölnek kimutatásokat, és az „aktualizált” konvergencia-programot igyekeznek népszerűsíteni. Nem adnak számot sem a Nemzeti Földalaphoz tartozó termőföldekről, sem a Magyar Nemzeti Bank tartalékairól, sem az állam külföldön lévő ingatlanairól, követeléseiről, vagyoni értékű jogairól. Nem közölnek kimutatásokat az állami tulajdonban (résztulajdonban) levő gazdasági társaságokról, közalapítványokról, nem tájékoztatnak ezek vagyoni és pénzügyi helyzetéről. Semmiféle naturális adatot (földvagyon hektárban, autópályák, közutak km-ben, gépjárművek száma stb.) nem tartalmaznak, és nem szólnak a vagyon-kataszterhez való hozzáférés lehetőségéről sem.


Már csaknem kétmillió forint adósságteher nyomja minden magyar állampolgár vállát. Az állam vagyona húsz év alatt a töredékére zsugorodott. Az elszámoltatáshoz teljes körű (tételes), áttekinthető számadásra van szükség. A pénzügyminiszter jelentése egy ilyen számadás követelményeinek nem felel meg, ezért felszólítjuk a miniszterelnököt és a Magyar Nemzeti Bank elnökét arra, hogy az állam vagyonáról, az ország adósság-helyzetéről a költségvetési és a számviteli elveknek megfelelő beszámolót tegyen közzé, és azt auditálás céljából olyan időpontig juttassa el az Állami Számvevőszéknek, hogy a legfőbb pénzügyi ellenőrző szerv a vizsgálati eredményeiről szóló jelentését 2010. június végéig benyújthassa az új Országgyűlésnek.


Nyikos László

a Jobbik pénzügyminiszter-jelöltje

2010. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nana, egy mszmp tag, aki eladta a ruszkiknak az országot, nekem ne magyarázzon :)
2010. márc. 30. 15:58
 14/19 anonim ***** válasza:

most nem vágok a kérdést


a fidesz likudékat akarja hívni izraelből


a jobbik mért nem hívhat oroszokat vagy teszem azt Indiaiakat vagy perzsákat (Irán)

2010. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

63

Linket, ha szabadna kérnem.

2010. márc. 30. 16:16
 16/19 anonim ***** válasza:

egy újabb vihar a biliben

nem unjátok még?

2010. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én bocsánatot kérek. Tévedtem, beismerem. Ne haragudj. Csak kérlek, szavazz a Jobbikra.
2010. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én neveztelek hazugnak, de tévedtem a sok álhír és hazugság után ne csodálkozz ! Bocsánatot is kértem és leírtam az álláspontomat, szóval nem tudom hova rinyálsz.
2010. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Bocs, en sosem tagadtam, söt tamogatom is az ötletet, miutan a valasztasok utan keletre nyitunk hiszen vegre nem akarjuk a nyugatot sem majmolni sem a seggüket nyalni logikus hogy onnan kell megfigyelöket hivni. Mert ha maskor nem is voltak valasztasi csalasok (de ki tudja) most biztos probalkoznanak, hiszen minden part retteg az igazsagtol!!!! Ami a Jobbik parlamentbe jutasaval- hatalomra kerülesevel el is fog jönni!!!! Amugy itt mindenkit sokszor lehazugoznak, leszolnak, altalaban azok, akik elvakult megrögzött part tagok, akik azt sem nezik mit mond a part csak vedik öket körmükszakadtaig. Valszeg ezert maradt az mszp-nek 10%-a mert ennyi elvakult tartozik hozzajuk :( ami rettenetesen szomoru. En sajnos nem lennek kepes megvedeni a nezeteimhez legközelebb allo partot ha az leqrvazna az orszagomat es lenezni leköpne engem, de hat izlesek es pofonok...


Szebb jövöt!!!

2010. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!