Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van a köznevelési...

Mi értelme van a köznevelési kerekasztalnak?

Figyelt kérdés
Néztem a résztvevők névsorát és néhány kivételtől eltekintve (KLIK, PDSZ, MTA Közoktatási Elnöki Bizottság, Országos Köznevelési Tanács) már megint a kormányközeli gittegyleteket hívták meg, akik nem képviselnek senkit (Nemzeti Pedagógus Kar, Nagycsaládosok Országos Egyesülete, Katolikus Pedagógiai Szervezet, Nemzeti Ifjúsági Tanács) és senki sem választotta meg őket, hanem belekényszerítettek mindenkit a tagságba.
2016. febr. 10. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Semmi! Időhúzás, parasztvakítás az egész cécó!
2016. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Semmi! Időhúzás, parasztvakítás az egész cécó!
2016. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Szombaton nagy tüntetés készül, és ilyen kamu fórumokkal próbálják csitítani a népet, hogy nehogy kormányleváltó tüntetéssé nőjjön.
2016. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom és szerintem tüntetés mindenképpen lesz. Én jó ötletnek tartom, hogy a PSZ nem ment el, mert szerintem sem volt hiteles ez az egész.
2016. febr. 10. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár, hogy a PSZ nem ment el. A tüntetésröl azzal nem mondott volna le, inkább kifejezte volna a kerekasztalrol is a véleményét.
2016. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

"Én jó ötletnek tartom, hogy a PSZ nem ment el, mert szerintem sem volt hiteles ez az egész."


A PSZ nem ezért nem ment el. Külön egyezkedik.

2016. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Kományleváltó tüntessé alakuljon? :)Itt nálunk? Anno 1 hónapig 10 ezrek sátraztak a parlament előtt, hogy Gyurcsány húzzon el, oszt le se szarta.

Majd hazamennek ugye.

Egyébként ne számíts valami brutális tömegre, ezek 1000 embernél többet még sose tudtak összeszedni a net adó elleni tünteést kivéve.

Ez a gulyás gyerek azóta próbál minden hülyeség köré tüntetést szervezni, ugy látszik, azt hiszi, mert egyszer sikerült, máris ő lett a tüntések mestere. Közben 2 mondatot nem bír összerakni értelmezhetően nyilvánosság előtt. Na mindegy.

2016. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!