Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van cigányellenesség?...

Miért van cigányellenesség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én mindig azt mondtam,hogy nem szabad különbséget tenni az emberek között.Senki nem tehet arról,hogy hova született.Nem vagyok egy naiv ember,odafigyelek mindenre,és mégis átverték a fejem,illetve a pénztárcámat .Természetesen cigány volt az illető.Sokan rasszistának hívják azokat,akik véleményüket nyilvánítják a cigányság ellen.Ha viszont így viselkednek,akkor miért legyen jó a vélemény róluk?
2010. márc. 29. 19:27
1 2
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök hogy felvilágosultál. Szép lassan mindenki rájön, hogy tenni kell ellenük, és nem e két szélsőséges megoldással: gázkamra vagy hasonlók ; ill. mégtöbb segélyt nekik


A jobbik a megoldás, neki van a legjobb kisebbségi politikája. Az utóbbi 20 év kisebbségi politikája enyhén szólva "nem jött be".

2010. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Kizárólag tapasztalatok miatt.
2010. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem a cigányokkal van baj, hanem azokkal akik nem dolgoznak, bűnöznek és képtelenek emberként viselkedni valamint igénytelenek, legyen pénz piára és játékgépre az számít csak, az a probléma, hogy a többségük ilyen. Az én családomban mindenki dolgozik vagy tanul, mégis lemondtunk a szivarról, mert nem vagyunk annyira gazdagok, és meggondoljuk, hogy mire költsük a pénzt, pedig Apám egyetemet végzett,jó állása van, a játékgépezés eszünkbe sem jutna, nem szórjuk a pénzt, becsületesen élünk. A cigány megkapja a segélyt egy nap alatt elkölti aztán megy rabolni,verekedni és gyilkolni. Na ezzel van a probléma.
2010. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Szóval úgy akartam írni, hogy nem az összes cigánnyal van baj, hanem csak úgy 80%ukkal, s leírtam, hogy mi a baj velük. (bocs a hibáért)
2010. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

[link]

[link]

[link]


A szörnyűségek faluja - már nyolc család menekült el a cigányterror elől

[link]


[link]


Csak négy és fél év a bácsigyilkos cigányoknak

[link]


Hol a pénzed? – őrjöngte a nénit fojtogató ork

[link]


Minden magyart elüldöznének, kiirtanának a cigányok

[link]


miért?

2010. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
A 20 év politikusainak kellene a cigányok helyzetéért is meglakolni, mert ők hagyták ennyire elfajulni a dolgokat!
2010. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert van cigány bűnözés (akár hogy tagadják )
2010. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező téged egy bünöző vert át, azért mert egyszer megtörtént mostantól életed végéig kollektívan elitélsz egy csomó embert.

A politikusok is rendszeresen meglopák az embert mégse van pár politikus akiről nincs rossz véleményel az ember.

2010. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért mert mi jobbikosok nem szeretjük a romákat. Szebb jövőt!
2010. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!