Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van cigányellenesség?...

Miért van cigányellenesség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én mindig azt mondtam,hogy nem szabad különbséget tenni az emberek között.Senki nem tehet arról,hogy hova született.Nem vagyok egy naiv ember,odafigyelek mindenre,és mégis átverték a fejem,illetve a pénztárcámat .Természetesen cigány volt az illető.Sokan rasszistának hívják azokat,akik véleményüket nyilvánítják a cigányság ellen.Ha viszont így viselkednek,akkor miért legyen jó a vélemény róluk?
2010. márc. 29. 19:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Eddig nem foglalkoztam a cigány kérdéssel.Most viszont jobban belegondoltam,és rá kellett jönnöm,hogy minden cigánynak a vérében folyik lopás,csalás hazugság.Ha már a politikusokat is szóba hozta az utolsó válaszoló,akkor nézd meg a cigány politikusokat.Azok mind lopnak,hazudnak.Persze a parlament mostani "fehér" képviselői mind ezt csinálják,de a cigány akkor is cigány marad.Mindig is lopásból éltek,dolgozni sose akartak.Most viszont egy igazán jót talált ki valamelyik párt.Azoknak a családoknak,akik 4 vagy annál több gyereket nevelnek,nem adnak családi pótlékot,hanem adókedvezményt.Talán így megállítják a cigány szaporodást,mert ez a törvény csak annak jó,aki dolgozik.Köztudott hogy a cigányok nem nagyon szeretnek dolgozni,élnek a családi pótlékból és a segélyekből.
2010. márc. 30. 08:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!