Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai közel egymilliót...

Morvai közel egymilliót kapott a Medgyessy-kormánytól?

Figyelt kérdés

"960 ezer forintért szakértett a Medgyessy-kormánynak Morvai Krisztina. A Jobbik európai parlamenti képviselője akkor az esélyegyenlőségi kormányhivataltól kapott megbízást arra, hogy külsős szakértőként dolgozzon a családon belüli erőszak elleni kampányban.


Lévai Katalin az Index kérdésére most azt mondta, Morvaival már a Horn-kormány idején is együtt dolgoztak. 2003-ban az volt a feladata, hogy az ország több pontján megtartott kampányeseményen dramatizált előadásban dolgozza fel a témát. Tavaly nyáron a Heti Válasz arról írt, hogy Morvaiból majdnem miniszter lett miután Lévai Katalint európai parlamenti képviselőnek választották.


A jobbikos politikusnő múlt héten hangosan veszekedett a parkolóőrökkel, mikor mentelmi jogára hivatkozva akarta megúszni a kerékbilincsbírságot. Végül kénytelen volt fizetni."


2010. márc. 29. 17:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
56%
Ő csak külsős szakértő volt.Amúgy nem kell ezért elítélni Morvait mert a családon belüli erőszakért küzdött. Egyébként még annyit tudok hozzáfűzni hogy korábban MSZP szimpatizáns voltam és most mélymagyar Jobbikos lettem, rájöttem arra hogy mi folyik ebben az országban és arra hogy az MSZP egy magyarellenes gennypárt. Morvaival is lehet ez a helyzet, a múltat hagyjuk már a fenébe, a jövő lenne a fontos, de persze a szent fidesz az állandóan a múltba turkálózik a hataloméhsége miatt!
2010. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Amúgy az a véleményem hogy ha ő pártolja a melegeket azzal nincs semmi bajom, ez a magánügye, meg ő emberjogász, ő az emberek javáért küzd. Viszont gondolom Morvai sem méltányolja azt ha rózsaszín elmebeteg deviánsok gusztustalankodnak az utcákon, gúnyt űznek a kereszténységből, és ez a normális melegek számára is kellemetlen. Énnekem még mindig szimpatikusabb Morvai Krisztina mint a többi tolvaj politikus, sőt szerintem a fura viselkedése ellenére szerintem egy nagyon kedves asszony és az EP munkája alapján úgy látom hogy ő végzi is a munkáját és tesz is valamit értünk.
2010. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem hogy ez hol bűn.

Morvait lehet szeretni, nem szeretni, de tudtommal soha nem volt mszp-s ahogy most sem jobbikos. A kerékbilincses sztorit illetően viszont inkább neki hiszek. Miért lett volna kénytelen fizetni, ha van mentelmi joga?

A fidesz szerint bűn nem a fideszre szavazni, és utálnak is mindenkit, aki valamikor az mszpre szavazott. Ezek után meg csodálkoznak, hogy nem lesz meg a kétharmaduk.

2010. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Külsősként csinált egy szakértői véleményt, nem tudom ebben mi a baj. A családon belüli erőszak pedig egy rossz dolog, ez ellen küzdeni nem szégyen.
2010. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

20:01

"Amúgy nem kell ezért elítélni Morvait mert a családon belüli erőszakért küzdött."


Ha ezért küzdött, akkor húzzon a francba! Ha ellene, akkor meg éljen soká! :)

2010. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!