Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai közel egymilliót...

Morvai közel egymilliót kapott a Medgyessy-kormánytól?

Figyelt kérdés

"960 ezer forintért szakértett a Medgyessy-kormánynak Morvai Krisztina. A Jobbik európai parlamenti képviselője akkor az esélyegyenlőségi kormányhivataltól kapott megbízást arra, hogy külsős szakértőként dolgozzon a családon belüli erőszak elleni kampányban.


Lévai Katalin az Index kérdésére most azt mondta, Morvaival már a Horn-kormány idején is együtt dolgoztak. 2003-ban az volt a feladata, hogy az ország több pontján megtartott kampányeseményen dramatizált előadásban dolgozza fel a témát. Tavaly nyáron a Heti Válasz arról írt, hogy Morvaiból majdnem miniszter lett miután Lévai Katalint európai parlamenti képviselőnek választották.


A jobbikos politikusnő múlt héten hangosan veszekedett a parkolóőrökkel, mikor mentelmi jogára hivatkozva akarta megúszni a kerékbilincsbírságot. Végül kénytelen volt fizetni."


2010. márc. 29. 17:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

ha védte a melegeket meg a nőket, vagy a romákat, akkor az miért elítélendő? amíg nem arról beszél, hogy a melegeknek joga van parádézni vagy a romáknak lopni ölni, addig támogatom.


Adom a véleményed. Egy Jobbikos

2010. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés egy hatalmas liberális öngól. Ez is csak azt bizonyítja, hogy a jobbik nem rasszista fasiszta, és csak azzokal a meleggel van bajuk aki felvonulnak és reklámozzák másságukat, illetve azokkal a romákkal akik nem dolgoznak és bűnöznek... Mégse olyan gonosz az a csúnya Jobbik igaz? ÖNGÓL ÖCSÉM !!! :D Gratulálok, de elismerem manapság nehéz lehet liberálisnak lenni.
2010. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Előre közlöm, hogy FIDESZ párti vagyok, még mielőtt letámdnak a kiírásomért.


Szóval?Jobbikon belül pártsemelegesség? nagyon vicces vagy kedves kérdező. Ismerek nem egy olyan egyént, aki Szdsz-es olt és jobbik megyei elnök lett. A fülem 6 fele állt. És olyat is ismerek, aki Mszp támogató volt, majd áttért a Jobbikhoz.

Na ezért nem szavazok ilyen pártra. Tudjátok az a sok korcs kit etessen, én nem veszem be, hogy megtértek, röhej.

Az Mszp-t meg le se írom, mert arra sem méltatom ,hogy megemlítsem.

2010. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"nem ez volt a kérdés. A jobbik elvileg a tiszta új párt. Elvileg nem lehetnének benne pártemberek.

"


szerintem keressél még :)

2010. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek agyára ment Morvai Krisztina


kezelnek téged már valamivel?:DDD

2010. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Még annyit, hogy teljesen mindegy ki mellet állok, Morvait nem bírom, egy törtető nőszemély, hányingert kapok ha meglátom.

Ott egy ember ér valamit, az pedig Vona Gábor.


Kedves Kérdező, Te pedig az életem teszem rá, hogy provokálásból írtad ki, mert mszp-s vagy.

De semmi baj, én válaszolok.

2010. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Bocsi, már nem utolsó, 17:55-ös.
2010. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"Kedves Kérdező, Te pedig az életem teszem rá, hogy provokálásból írtad ki, mert mszp-s vagy.

De semmi baj, én válaszolok."


ááh mért is lenne provokátor


"nem ez volt a kérdés. A jobbik elvileg a tiszta új párt. Elvileg nem lehetnének benne pártemberek.

"


amúgy a Jobbikba nem csak Vona Gábor ér valamit

hanem Szegedi Csanád

Novák Előd

Blackó --> Blackó nagyon bölcs ember mostanában egy kicsit háttérbe került


[link]

javaslom nézd meg


itt Szegedi Csanád viszi a pálmát a négy párt delegált közül

mszp csak hebeg habog :)

2010. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Már nem egyszer megbeszéltük itt a fórumon, hogy az Index egy hiteltelen hírholdal, nem lehet alapozni az írásaira, mert a FidSZP fezében van. Lételeme, hogy lejárassa Jobbikot!


Ennyit erről!

2010. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

és hogy füvezzenek


már mint az index szerkesztői :)))

2010. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!