Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na Kb ilyenek a Fideszesek?

Na Kb ilyenek a Fideszesek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 29. 17:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Hoppá hoppá a kis bayerseggnyaló, kibujt a szög a zsákból, szóval szerinted megengedhető ez a modor...


"Hirtelen felindulásból a jobbik stílusában megmondta"


Linkelj egyetlen egy videó amelyiken a Jobbikosok így beszélnek bárkiről ! Hajrá

2010. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

[link]


:DDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

17:26

majd linkelek hozzászólásokat...

Hányszor is zsidóztátok le szerencsétlen Bayert???


Na majd megnézem a hősnagymagyar jobbikosok mit szólnának hozzá, ha mától a pártjukat JEWBBIK-nek őket meg zsidókomcsiknak hívnánk...

Jobbik iránért mozgalom :D

2010. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"szerencsétlen Bayer"


Tényleg eléggé szerencsétlen :D

2010. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

17:26

majd linkelek hozzászólásokat...

Hányszor is zsidóztátok le szerencsétlen Bayert???


NA menj a pic*ába a hozzászólásaiddal együtt :D:D hát ide névtelenül bárki bármit írhat te agyhalott, majd ha kapsz egy videót amin a Jobbikosok úgy beszélnek ahogy az idegbeteg Bayer akkor majd szólj. "Jobbikos stílus" szánalmas és nevetséges sz*r alak vagy. Hazug.

2010. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te többes számot használtál a kérdésedben, majd egyetlenegy fideszessel próbáltad lejáratni az egész Fideszt. Tudom, a Jobbikot is mindenki úgy próbálja lejáratni, hogy egy embert kiemelnek, hogy ő milyen rossz, de hogyan várod el, hogy ne tegyék ezt, amikor te is ezt teszed visszafelé?
2010. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Válasz a kérdésre. Nem, az összes Fideszes nem ilyen, Bayer ilyen csak, viszont szégyen, hogy ezek után is a Fideszben tevékenykedik. Egy Jobbikos
2010. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:33

Mi Bayer viselkedését kritizáljuk. Már nem azért, de egy lakossági fórumon ilyen hangnemben kell beszélni?

Szerintem pont hogy a média járassa le a Jobbikot az ilyen Király féle vadbarmokkal!

2010. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 jamesbond ***** válasza:
0%
Holló a hollónak vájja ki a szemét. Bayer ritka nagy köcsög, de speciel most igaza van. A stílus meg őt is minősíti, akár a jobbikosok többségét.
2010. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Végigolvastam ezt a parázs vitát, és az jutott eszembe, hogy tényleg ilyen fontos kérdés ez? Vannak Magyarországon azért ennél nagyobb bajok is. Sőt, szinte csak ennél nagyobb bajok vannak (3 millió koldus, stb.). Talán azokról kéne többet beszélni.


De ha ez kellett valakinek ahhoz, hogy kiábránduljon a FIDESZ-ből és Bayerból, akkor mégis megérte. Én már sok éve kiábrándultam.

2010. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!