Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na Kb ilyenek a Fideszesek?

Na Kb ilyenek a Fideszesek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 29. 17:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
A barikád nem ír igazat ! Ezt mindenki tudhatná... Igazat egyedül az index ír vagyis a www.szerkesztőségbecsakfüvetszívunkdehasználunkkemenyebbdrogokatisdeazokszétbasznak.hu
2010. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen igazad van... minket jobbikosokat is Szávay és Király András botrányai óta egy kalap alá vesznek. "Minden jobbikos ilyen?". Hát akkor minden fideszes ilyen mint ez a Bayer? dehogyis... mint ahogy nem minden jobbikos olyan mint Szávay és Király.


Szebb jövőt.

2010. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
36%

17:06

szerintem ti hazdutok, meg az ócska jobbikos förmedvényetek. Az a felvétel annyi helyen van vágva, hogy alig lehet megszámolni... Csak megkéne nézni a hangfelvételt egy szerk. programmal.

2010. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Persze a Jobbikosok már a videókat is hamisítják :Dhülye liberális szemét... Csak az lehet igaz amit a drogos zsidó index ír, ha mi linkelünk egy videót azt már kaszkadőrökkel és hasonmásokkal készítik a Jobbik tagjai :D hülye elvakult vadbarom
2010. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

szerintem ti hazdutok, meg az ócska jobbikos förmedvényetek. Az a felvétel annyi helyen van vágva, hogy alig lehet megszámolni... Csak megkéne nézni a hangfelvételt egy szerk. programmal.


Te kis ostoba, ez a felvétel nem új, és nem is perszillel van mosva. Ennek az alapját itt az oldalon mindenki ismeri, sőt te is! Csak te is olyan vagy mint Bayer!

2010. márc. 29. 17:13
 6/34 anonim ***** válasza:

Utolsó, szánalmas vagy. Te még akkor sem hinnéd el, ha élőbe láttad volna az egészet. Ahogy még tovább tapsol a közönség egyszerűen undorító. Ha azt mondod a vége ugyanaz mint az eleje, akkor láthatod hogy akkor ül le Bayer, és kezd el fujjongni a kamerás.


Mindegy végülis, Bayer így is úgyis egy senkiházi tahó, nem kellett ahhoz ez a felvétel, én már azelőtt is tudtam.

2010. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

64%-os vagyok

28%-osnak írtam

2010. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Ott van a hangfelvételen kerek perec, azt valaki kimondta. Egyszerűbb lenne belátni, hogy Bayer egy hazug disznó és pont.
2010. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Én a hagfelvételre mondtam, amiben a felvéteben hivatkoznak. A káromkodások egyértelműen utólag vannak odarakva.. IDIÓTÁK. Ti ennyire hülyék vagytok, vagy csak tettetitek az értetlent? Hangfelvételről beszéltem, nem a mostani videóról...
2010. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"most én egy szar szemét patkány vagyok, mert jobbikos vagyok?"


"hazudsz, megint hazudsz, én nem mondtam ilyet"


Barátom (28%) itt nincs megvágva... hazudott Bayer mert mondott ilyet. Ennyi. Pont.

2010. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!