Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság tényleg nehéz a...

Manapság tényleg nehéz a liberálisok élete?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra az SZDSZ halálára többek között...
2010. márc. 28. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Ajjaj de nehéz nekik


Már az LMP is cigányokkal kampányol :S

2010. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
A liberálisok élete az SZDSZ MIATT nehéz. NEM a halála miatt, hanem a LÉTE miatt. A számtalan hülyeségével teljesen torz képet alakított ki nagyon sokakban a liberalizmusról, lejáratva ezzel az egész eszmét (kb. annyi közük volt a liberalizmushoz, mint a szovjeteknek a kommunizmushoz). Nekik köszönhetjük a "libsi" szitokszót.
2010. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

23:17 - Gondolj bele, mekkora bevételnövekedést jelentene az ország költségvetésében, ha a cigányok munkába állnának és adóznának ahelyett, hogy segélyből élnek... És mennyivel jobb lenne akkor a közbiztonság is.


Az LMP-nek is ez a végcélja.


Addig meg ők is támogatják a csendőrséget, akárcsak a Jobbik, csak ők közösségi rendőrségnek nevezik. Hol itt a gond?

2010. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
De most komolyan... a liberalizmusnak manapság milyen "célpontjai" vannak? Még 48'ban logikus volt a szólásszabadság stb... de manapság ez már nem annyira aktuális. Nézzetek csak Gyurcsányra...
2010. márc. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Jaj szegenyek.Nem hazasodhat ket ferfi,nem drogozhatnak nyilt utcan,nem lehet gyerekeket dugni,jajajaj szegeny liberalisok
2010. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

a liberális szörnyek ehetnek pizzát, ihatnak vodkát, dughatnak néger csajt.


de a jobbikosoknak ez tilos, mert akkor már antimagyarok lesznek és kitagadják őket hőn szeretett pártjukból.

2010. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem az SZDSZ tette tönkre a liberalizmust.


Vagy akkor sokan tekintették a világon mintának az SZDSZ-t.

Mert sajnos, a világon mindenütt SZDSZ szerűvé válnak a liberális pártok. Egyszerűen a liberalizmus, csak addig működik amíg nem kap szerepet, és az emberek érzelmét tükrözi és nem nő azon túl. Mert amint egy liberális kisebbség hatalmi alku pozícióba kerül, egyből elfelejtik hogy a kevésbé, vagy nem liberális többség érzelmét és érdeleit szem előtt kell tartani. Amit jól példáz hogy a gazdasági irányzata is ugyan ezt a pisa marta bakancsot tapossa. Hiszen az egyenlő versenyről pontosan azok papolnak akik kivásárolják, hol befolyással, hol korrupcióval a maguk előnyeit. Ez nem csak az SZDSZ, hanem az egész világ beszopta.

2010. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

de a jobbikosoknak ez tilos, mert akkor már antimagyarok lesznek és kitagadják őket hőn szeretett pártjukból.


Ezt a tévedést barátom?


Jobbikos vagyok és olyan négercsajt dugtam, hogy lila volt a szája széle!

2010. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

"Jobbikos vagyok és olyan négercsajt dugtam, hogy lila volt a szája széle!"


te fiam liberális vagy. de biztos kamu mert csak vágysz rá.

szerintem most vona letagadna, csak azért ne sírd el magad annyira!

2010. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

te fiam liberális vagy. de biztos kamu mert csak vágysz rá.

szerintem most vona letagadna, csak azért ne sírd el magad annyira!



4 hónapig dolgoztam Amszterdamba, nem hagyhattam ki!


Nagyon hülye felfogásotok van a Jobbikosokról.

Azt hiszitek hogy hogy valami misztikum, pedig pld én csak az esélyét látom, hogy a speciális magyar helyzetet ,meg lehet oldani a Jobbik hozzá állásával!

Nem beszélve pld Petőfiről, aki elég radikális volt a maga idejében. Te elhiszed hogy mint a szegény garabonciás gyalogolt mint az állat és éhezett?

Ő volt a kis isten a falukba, hiszen tudott olvasni, és a népek olvastatták vele a leveleiket. Közben valami jó kis menyecskét kinézett megfűzte, aztán mikor rommá zabálta magát, egy ki etyempetyem.

2010. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!