Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok (40 év alattiak),...

A fiatalok (40 év alattiak), kb hány %-a szavaz a Fideszre?

Figyelt kérdés

Szerintem a Fidesz szavazó tábora nagy részét a középkorúak és az idősek teszik ki.

Jól gondolom?


2016. jan. 23. 01:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
veszélyes elmebeteggel szemben én sem szívesen vállalnék fel semmit... még a végén késsel esne nekem vagy ilyesmi :)
2016. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Ismerek olyan fiatalt, aki kb semmit nem konyít a politikához, nem is követi, csak 4 évenként behúzza az ikszet a Fidesz mellé, "mer az jó", és otthonról ezt tanulta, meg hogy ne a Gyurcsány legyen.
2016. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
inkább, minthogy semmit se konyítson a politikához, még büszke is legyen rá (ők a ballibek)
2016. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy a politika, vannak fontosabb dolgok az életben, a kis örömök például, volt idő amikor belemélyedtem a politikába, minden percért kár így utólag!
2016. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!