Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért a Jobbikos...

Szerintetek miért a Jobbikos a fiatalok többsége?

Figyelt kérdés
A közvéleménykutatások szerint a Jobbik szavazótáborának túlnyomó része a 18-35éves konzervatív fiatalokból áll.De a fiatalok nem lázadók szoktak lenni,az öregebbek meg konzervatívak?
2010. márc. 27. 20:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%
mert nekünk van Jobbik eszünk!
2010. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%
mert nem lettünk a liberalizmus áldozatai
2010. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%
nekünk még van hazánk és nem adtuk el
2010. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom azt hiszik ez egy lendületes, erős mozgalom és ez tetszik nekik, azt hiszik velük majd megváltoztatják a világot és végre rend lesz ebben az országban.

Ez is egyfajta lázadás, ha úgy vesszük.


Én személy szerint örülök, hogy olyan fiatal vagyok aki szemben áll a jobbikkal (bár a többi párt se jobb) mert ellenszenves számomra, hogy utálják a melegeket, zsidókat, cigányokat stb. sorolhatnám napestig.

Rendben, én se bírom a kötekedős-lopós romákat, de az egy dolog. Azért még nem kellene hadjáratot indítani a normálisak ellen is, hogy ne merjenek ebben az országban élni.

Nem tudom miért kell mindenkit utálni, én rendes magyar ember vagyok, de ezek miatt az állatok miatt akik nagymagyarnak hiszik magukat szégyenlem.

A lepontozást előre is köszönöm.

2010. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
77%
Én a 2 x közül az egyiket a Jobbikra húzom, a másikat egy másikra, aki még nem bizonyíthatott a Parlamentben. Én úgy gondolom, hogy az elmúlt 20 év politikusairól már tudjuk, hogy mind tolvaj, akiről tudom, hogy lop, annak nem adom oda a lakáskulcsomat. Szeretném látni, hogy mit csinálnak azok, akik még nem kaptak esélyt a bizonyításra, és undorodom attól, mivé lett a világ, hogyan tették tönkre az oktatást és az egészségügyet, amikor én még általános iskolába jártam, tudtuk tisztelni a tanárainkat, ma tanárokat vernek, nagynéném orvos, nem volt hajlandó elfogadni a hálapénzt, ahhoz, hogy meg tudjon élni, külföldre kellett mennie, xarba se nézik az egészségügyi dolgozókat meg a pedagógusokat, gürcölnek egész életükben, és bizonytalan a megélhetésük, ha tisztességesek és lelkiismeretesek akarnak maradni és nincs pénzük vállalkozni. Nem beszélve arról, hogy a felsőoktatás akkor kapja meg a támogatást 1-1 szakhoz, évfolyamhoz, ha van x fő létszám, ezért olyanokat is bent tartanak, akik csesznek tanulni, zavarják az előadásokat (ezért van a sok hülye diplomás), én se jutottam volna második évnél tovább, megszűnt volna az évfolyam, mert olyan kevesen értük el a kreditet, hogy a suli nem kapta volna meg a támogatást, ha nem viszik lejjebb a határt, de így sok olyan diák is bent maradt, akik miatt nem lehetett rendesen órákat tartani. Ezek mind az elmúlt 20 év politikájának köszönhető, ha így megy tovább, egyre hülyébbek lesznek az emberek, mert aki tehetséges, az külföldre megy, hogy megéljen, vagy olyant tanuljon, amiből megél, a hülyét meg így is úgy is átengedik, és nem fogja inspirálni semmi...
2010. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
7%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:20nak:


Vona töriszakon volt az ELTÉn... töritanár ne politizáljon...

2010. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ki politizáljon, a pufajkás Horn a rosztovi diplomájával?
2010. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Vagy politizáljon az SZDSZes gusztos az érettségi diplomájával??? Menjetek már...
2010. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%
Gusztos nagy betű,de nem érdemli meg , hogy azzal írjam.
2010. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert ők az elmúlt 20év legnagyobb vesztesei.
2010. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!