Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet majd kibújni a...

Hogyan lehet majd kibújni a sorkatonai szolgálat alól?

Figyelt kérdés
Én soha, semmilyen formában nem vagyok hajlandó ezt az országot szolgálni.
2016. jan. 16. 22:03
1 2 3
 21/29 árokpart ***** válasza:
18%
Na akkor bármilyen bolondos civil főnök akármilyen még ha rangon aluli munkahelyen is, mint a semmiért hónapokat elvenni az ember életéből. Ha nem olyan lenne mint amilyen a múlt rendszerben volt, hanem valódi fegyverismeret minden apró részletre kiterjedően, a szolgálat letelte után fegyvertartási engedély mint Svájcban úgy igen. Így viszont nem és nem.
2016. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%

"Azt mondod, hogy "homár" vagy. :) Ez kizáró ok.


Több ötletet nem szeretnék adni. :)


De mondjuk arra készülj, hogy lesz más is aki ezt állítja, és ott egy mással "bizonyitanotok" is kell. Nem vicc ez megtörtént. :)"


Én valóban meleg vagyok, és remélem, az tényleg kizáró ok. Ha bizonyítani kell, nagyon bízom benne, hogy valami jó pasival kell a bizonyítást megtennem. :D


Ha nem kizáró ok a homoszexualitás, akkor pedig én is a 3. válaszolóékkal tartanék, remélem lesz még egy hely nekem, bár mehetünk több kocsival is. :))


Egyébként én nem mentem volna külföldre, mert jó munkám, stabil megélhetésem van, de arra nem vagyok hajlandó, hogy kisebbségi komplexusban szenvedő, aluliskolázott, tahó tisztek parancsaira ugráljak egyetemi végzettséggel.


29/F (meleg)

2016. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%

"Majd a hadbíróság is minden lelkiismeret furdalás nélkül fog téged golyó általi halálra ítélni hazaárulásért"


Az ilyen hozzászólásokból látszik, hogy a jelenlegi jogi helyzettel nincs tisztában az emberek és úgy próbálnak okoskodni, vagy okosnak látszani... csak meg súgom, nem 1936-ot írunk, hanem 2016... ez a folytonos múltban való ringatózás vicc.


Meglehet nézni Magyarország mire jutott napjainkra a szélsőnácik és szélsőkomcsik miatt.

2016. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
3%

#23


A drága barátunk azt is írta, hogy ő hungarista kormányzást vezetne be, amiben már meg lehetne ezt tenni.

Úgy tűnik, hogy azt nem olvastad még el. :D

2016. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%

"HADKÖTELESSÉGET akarják, hogy újra éljen, nem a sorkatonai szolgálatot. "


Ne hazudj! A hadkötelezettség most is érvényben van!

2016. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
13%

"arra nem vagyok hajlandó, hogy kisebbségi komplexusban szenvedő, aluliskolázott, tahó tisztek parancsaira ugráljak egyetemi végzettséggel."


Egy tiszt hogy lehet aluliskolázott te idióta? Téged sem az eszedét fognak besorozni.

2016. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
9%

"Az ilyen hozzászólásokból látszik, hogy a jelenlegi jogi helyzettel nincs tisztában az emberek és úgy próbálnak okoskodni, vagy okosnak látszani... csak meg súgom, nem 1936-ot írunk, hanem 2016... ez a folytonos múltban való ringatózás vicc. "


A nép észhez térhet és megelégelheti a demokráciát,(=káosz, anarchia csőcselék uralma) megválaszthat egy diktátort aki rendet tesz és helyén kezeli az ilyen embereket mint a kérdező.

2016. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
2%

Csak a hadbíróságig fogják ezeket a pávákat besorozni.


Remélem vezényelhetem majd a kivégzőosztagot, már alig várom. Kevesebb páva, több magyar!

2016. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
39%
43-as, javaslom csillapodj le ebben a nagy izgalomban :/
2016. jan. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!