Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet majd kibújni a...

Hogyan lehet majd kibújni a sorkatonai szolgálat alól?

Figyelt kérdés
Én soha, semmilyen formában nem vagyok hajlandó ezt az országot szolgálni.
2016. jan. 16. 22:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%

Elhagyod az országot, nyugatra.


De nem kell félned, nem fogják bevezetni, ez csak lufi pufogtatás.

2016. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Ha ezt a sorozó bizottság előtt így elmondod, hazaárulás, hadbíróság, a többit te is tudod.
2016. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Úgy, hogy eljösz velem nyugat felé és itthagyjuk az elmebajt.
2016. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
#3 Veled tartok haver!
2016. jan. 16. 22:12
 5/29 anonim ***** válasza:
53%

Gondolkodni ma már luxus? Miért nem gondolkodol mielőtt felteszel ilyen idióta kérdést?

Gondolkodj már! Mégis hogy a fenébe hoznák vissza a sorkatonaságot amikor nincs rá pénz? Nincsenek használható laktanyák, és egyéb dolgok.

Mondjuk nem ártana a mai fiatalságnak a sorkatonai szolgálat, legalább férfit nevelnek belőle.

Csak megjegyzem: Bár nem lesz kötelező sorkatonaság, de ha ne adj isten háború törne ki, akkor minden férfinak aki 18 évét betöltötte kötelező katonának mennie mert behívják. Kap pár hónap kiképzést, aztán mehet harcolni. Akkor aztán nincs hova elszökni...A katonaszökevényekre halál vár!

2016. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%

"Gondolkodj már! Mégis hogy a fenébe hoznák vissza a sorkatonaságot amikor nincs rá pénz? Nincsenek használható laktanyák, és egyéb dolgok."


A Fideszt mikor érdekelte ilyesmi?

"A Horthy-rendszerbe vót, a szocializmusba vót, akkor jó, ezér most is lesz, oszt most is jó lesz!"

Kb. ez a logikájuk.

2016. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 tothp ***** válasza:
48%

Remélem, aki inkább elhúzná a belét, annak vannak itt szülei, nagyszülei. Szarba' hagynátok a családotokat is, ha éppen úgy hozná a sors? Gratulálok.


"Én soha, semmilyen formában nem vagyok hajlandó ezt az országot szolgálni." menj már most....

2016. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%

ma 22:17

Talán értelmezni kéne a híreket, és nem egyből pocskondiázni a kormányt (akiket én sem kedvelek, de nem pocskondiázom ész nélkül őket)


Fidesz nem a kötelező sorkatonaságot akarja visszaállítani, hanem a Hadkötelességet akarja bevezetni ami voltaképpen mindig volt. Sosem szűnt meg, csak 2004-ben amikor megszűnt a sorkatonai szolgálat a hadkötelességet felfüggesztették.


Van különbség a sorkatonaság, és a hadkötelesség között..

De ugye megint nem gondolkodunk csak mondjuk a hülyeséget, és persze amit nem értünk arra mindig jó az a válasz, hogy "a mocskos fidesz...."

2016. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

Azt mondod, hogy "homár" vagy. :) Ez kizáró ok.


Több ötletet nem szeretnék adni. :)


De mondjuk arra készülj, hogy lesz más is aki ezt állítja, és ott egy mással "bizonyitanotok" is kell. Nem vicc ez megtörtént. :)

2016. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A családomat soha nem hagynám sz*rban, de az országot minden lelkiismeret furdalás nélkül.
2016. jan. 16. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!