Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet majd kibújni a...

Hogyan lehet majd kibújni a sorkatonai szolgálat alól?

Figyelt kérdés
Én soha, semmilyen formában nem vagyok hajlandó ezt az országot szolgálni.
2016. jan. 16. 22:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
23%
Én szolgálnám ezt a országot, ha normális emberek laknák. Nem ilyen szélsőlibsik. Amúgy meg ha kövér vagy és szemüveges az alapból nem jó katonának :D vagy kimész külföldre, jössz velem és a 3. válaszolóval. Csomag +3 ember, kombival megyünk, ok?
2016. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
28%

"Én soha, semmilyen formában nem vagyok hajlandó ezt az országot szolgálni."


Akkor nyomás külföldre de ha visszatérsz és mi hungaristák leszünk hatalmon: Törvényszék, Hazaárulás vádja és repül a golyó a fejedbe te dezertőr féreg!


Látom egyesek leköpnék évezredes történelmünket és elmenekülnének ha itt háború lenne!


De persze ha vége lenne akkor visszajönnétek igaz?


Gyáva patkányok.

2016. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenek, mint te, úgysem kellenének oda.
2016. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

"amikor nincs rá pénz? Nincsenek használható laktanyák, és egyéb dolgok. "


Ne izgulj ez meglesz. A kerítést is néhány hét alatt felhúzták.

Akárcsak tavaly májusban gondoltad volna, hogy 300 000 migráns fog átcsörtetni az országon, és 400 km kerítést építenek? Na ugye. Előbb fogtok kiképzésre járni mint gondolnátok!!! Ez az egész jól elő van készítve. Apránként. Két nappal ezelőtt a h. miniszter még önkéntes katonásdit szervezett volna a fiataloknak.


[link]


Most meg ez a hír K. L. -től.


De nem is ez a probléma. Inkább az mikor ezeket a szerencsétleneket támadásra bevetik mondjuk valami zavaros "szittya-turul" elmélet miatt!

Jobbiknál 99,9 % számíthattok rá!

2016. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
27%

"A családomat soha nem hagynám sz*rban, de az országot minden lelkiismeret furdalás nélkül."


Igen?


Majd a hadbíróság is minden lelkiismeret furdalás nélkül fog téged golyó általi halálra ítélni hazaárulásért.


Ilyen egyszerű.

2016. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
77%

"De nem is ez a probléma. Inkább az mikor ezeket a szerencsétleneket támadásra bevetik mondjuk valami zavaros "szittya-turul" elmélet miatt!

Jobbiknál 99,9 % számíthattok rá!"


Elég csak megnézni a 12. választ. :)

2016. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
#3 én is mehetek? :)
2016. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%

"Remélem, aki inkább elhúzná a belét, annak vannak itt szülei, nagyszülei. Szarba' hagynátok a családotokat is, ha éppen úgy hozná a sors? Gratulálok."


Küldöm nekik haza a támogatást, nem hagyom őket szarban.

De jönnek ki utánam, mert apámnak elege van a melóhelyéből.

2016. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
28%

ma 22:42


Akkor még egyszer!

HADKÖTELESSÉGET akarják, hogy újra éljen, nem a sorkatonai szolgálatot.

a Simicskó féle híred meg ÖNKÉNTES gárdákból állna. Ugye tudod mi az hogy önkéntes?????

2016. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
64%
Hehe, ez annak a tipikus esete, amikor a kapitány tréfából elkiabálta magát, hogy süllyed a hajó, a leggyávább matrózok pedig néhány patkány kíséretében visítva ugrottak ki a fedélzetről! :-D
2016. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!