Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok milyen jogon...

A liberálisok milyen jogon szólnak le másokat, mert ellenségképe van?

Figyelt kérdés
A liberálisoknak is van ellenség képük, ott van Hitler. Csak annyi a különbség, hogy a liberálisok ráadásul nem tűrnek vélemény különbséget, ezért elérték,hogy lényegében kötelező legyen gyűlölni! Ráadásul a holokausztot pl szó szerint törvény szerint tilos tagadni! Ilyenkor hova tűnik a vélemény szabadság, és a szólás szabadság? Meg milyen jogon mondják meg, hogy mit gondoljak pl a melegházasságról meg a cigányságról? Pont ők magyarázzák milyen fontos ,hogy mindenkinek lehessen szabadon véleménye, meg hogy Minden ember ugyan annyit ér, közben Meg ha nem értek egyet velük, akkor az én véleményem elvből rossz, és gonosz ember vagyok, sok liberális műsorba pl elvből nem hallgatnak meg olyan embereket, akiknek a véleménye lényegesen különbözik az övékétől..

2016. jan. 16. 18:49
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan a liberális komment alá pedig jönnek, hogy az adott kommentelő hazaáruló, komcsi vagy zsidó. Én is unom már az egészet.
2016. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
71%

"Az utcán nem talalkozol velük vagy ha igen,olyan jelentektelenek hogy atnezel rajtuk, elmész mellettük."

Honnan veszed, hogy te más vagy? Lehetséges, hogy ők ugyanúgy nem vesznek észre az utcán vagy keresztül néznek rajtad.

2016. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
34%

"Honnan veszed, hogy te más vagy? Lehetséges, hogy ők ugyanúgy nem vesznek észre az utcán vagy keresztül néznek rajtad"


Onnan, bogy elég megnezni a tunteteseket. Csak egy nagy izlestelen,eszrevehetetlen meghelenésű átlagember. Egyreszt. Masreszt a liberalis ismerőseim tipikusan olyan emberek, akiket csak onnan tudod, hogy liberálisak,amiket a neten posztolnak, élőben meg a csoportban/munkahelyen/iskolában a noname,csendes,felős kategóriában vannak es hidd el, tobb tucatnyit ismerek. Odafigyelek rajuk a keszulo tanulmanyom miatt aminek a cime: Milyen szemelyisegjegyek tesznek valakit baloldalivá? Nyugi,lesz majd jobbos is ;)

2016. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 sörpocak ***** válasza:

"Milyen szemelyisegjegyek tesznek valakit baloldalivá? Nyugi,lesz majd jobbos is ;)"


Szerintem tök érdekes téma :D Lesznek a "köztesekről" is szó? :)

2016. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
"Milyen szemelyisegjegyek tesznek valakit baloldalivá? Nyugi,lesz majd jobbos is ;)" Kár, hogy most csinálsz ilyet, engem a 2006-os és 2010-es országgyűlési választáskor megnéztem volna az különbségeket.
2016. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
DE remélem valahova kiteszed, alig várom, hogy beleillek-e.
2016. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Sajnos meg egy szelsoseg leirasa is nagyon sok munkat es kutatast igenyel,a koztesseg pedig arnyalatos, ezert lehet hogy inkabb csapat kell a meghqtarozashoz. Ez a tanulmány általános lesz es mivel statisztikai es megfigyelesi alapon irodik,ezert senkire nem lesz 100%-ban igaz.Emiatt támadható lesz. Emiatt meg nem lesz nyilvános. :)
2016. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
"Emiatt támadható lesz. " Mit nem támadnak ma már, de akkor jó, mert így alapján nekem is lehetnek sztereotípiáim
2016. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem jobban érdekelne, olyan felmérés, hogy a szavazók mennyire vannak képbe pártjuk programjával.
2016. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Ez a szemelyisegjegyekre fog koncentralni nem a politikai folyamatokra. Miert dont valaki balos eszmek mellett,milyen nekik a kozos vonasaik,mik a kozosek az eletukben stb. Miert dont valaki jobboskent vagy baloskent es a lenyeg...milyen ember fog igy vavy ugy tekinteni a vilagra?
2016. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!