Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek és Fidesz-szimpatiz...

Zenon kérdése:

Fideszesek és Fidesz-szimpatizánsok! Ehhez mit szóltok? Nézzétek meg ezt!

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch? V=tR9e3VIdBO8
2010. márc. 26. 19:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Csalódtál bennük? Én nem :)
2010. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

ma 20:39


Még a videók után sem?Szerinted ez semmi kivetnivalót nem hagy maga után?,,Csak a Fidesz?"Különös.

2010. márc. 26. 20:50
 33/38 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mArnrT3bp08&feature=PlayList&..


Szerintem ez a legütősebb!


Szebb jövőt!

2010. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Én beraktam ide egy Jobbik-égető videót, amin csak nevettetek, és nem vettétek komolyan. Ti sem mondtatok "értelmes ellenérveke" az ellen, hogy a jobbik arab érdekeket képvisel, és iránnal szimptaizál. Hogy miért? Mert nem vettétek komolyan ezt a videót, és nem tartottátok méltónak megvitatni. Ugyanez a helyet a ti videótokkal is. Hogy miért?

1. Nézz utána, miket tartalmazott az új titoktörvény. Nem a rendszerváltás utáni titkosításokra vonatkozik, vagyis nem akadályozza az elszámoltatást.

2. A Likud a Fidesz testvérpártja. És? Akkor mi van? Ez mit jelent? Ez miért rossz? Miért kéne ettől félni?

3. A videó azt mondja, hogy "állítólagos holokauszt", de az emberek többsége szerint, valamint a Fidesz álláspontja szerint is ez marhára nem csak "állítólagos".


Most ezek jutottak hirtelen eszembe a videó kapcsán, azt hiszem, ezek észérvek, szóval akkor most te jössz, kérdező, hogy érvelj ellenük. Vagy ha nem, akkor regisztrálj a youtube-on (max 10 perc), és nézd meg a Jobbikos videót, aztán hozz fel ellene ész érveket. Szerintem egyébként nem lehet ellenük normálisan érvelni, mert a megvezetés a lényegük, és mindegyik egy adott párt mitologikus jellegű tudásbázisára támaszkodnak, és olyan érvrendszerekre, amiket egy másik párt tábora már alapból elutasít. Ha te nem így gondolod, akkor kíváncsi vagyok, szerinted hogyan lehet egy ilyen videó ellen érvelni.


(Még egy megjegyzés: nem vagyok fideszes)

2010. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

tegnap 23:30


Nagyon jó videó!

2010. márc. 27. 16:54
 36/38 A kérdező kommentje:

Kedves ma 11:33-as!


1.Jogos, nem akartam kinevetni a videódat, és pillanatnyilag semmivel sem tudom cáfolni, amit állít, de az általad említett Jobbik-Irán kapcsolatok (ha igazak) önmagukban akkor sem cáfolják meg az általam felvetett videókon látottakat a FIDESZRŐL, csupán a Jobbikot ,,sározzák be".


2.Nem fogok összeesküvés-elméleteket szőni a Likud-Fideszről, de SZERINTEM túl sok az egybecsengő részlet, az 1. videóban vannak érdekes dolgok erről.Ezt neked is be kell látnod.Nem tettem említést a titoktörvényről, és nem állítottam, hogy az elszámoltatást akadályozná, sem a Holokausztról, a videókon ugyan említik, de nem tagadják.


3.Te magad írtad, hogy felraktál egy ,,jobbik égető" videót.Ezzel éppen azt ismerted el, hogy ennek a videónak ez a lényege.Igazad van, miszerint a videódat nem vettem komolyan, és belátom hogy mind valamely álláspont szerint készült, tehát befolyásol.De NEM mindegy, milyen szándékkal teszi azt.Tehát tipikus ellenérvként egy másik videóval válaszolsz, nem az enyéimet cáfolod.


Én okos embernek hiszlek, de lenne hozzád egy kérdésem:

Miért hoztad fel ezt a videót, és miért írtál, ha NEM vagy Fideszes?Ugyanis a kérdés nekik szól.Köszi.

2010. márc. 27. 17:47
 37/38 anonim ***** válasza:

A videót azért hoztam példának, mert ha nem is egy a téma, hasonló a műfaj. Az ilyen "misztikus" összefüggéseket feltáró videók szubjektívek, a te videód bizonyos szempontrendszer szerint támadhatatlan, bizonyos szempontrendszer szerint alátámaszthatatlan. Az irános videót nem gondoltam komolyan, csak azért töltöttem fel, hogy a fentieket illusztráljam. Én pedig azért szóltam hozzá ehhez a kérdéshez - noha, mint írtam, nem vagyok fidesz-szimpatizáns - hogy arra kérdésedre válaszoljak, hogy "a fideszesek miért nem válaszolnak?".

Nos, azért, mert épp úgy nem veszik komolyan a te videódat, ami már a címében cionistának nevezi a Fideszt, mint amennyire te nem veszed komolyan azt a videót, ami szerint a Jobbikot a muzulmán világ pénzeli...

2010. márc. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ezt hívják úgy, hogy ,,az érem két oldala." :)
2010. márc. 28. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!