Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek és Fidesz-szimpatiz...

Zenon kérdése:

Fideszesek és Fidesz-szimpatizánsok! Ehhez mit szóltok? Nézzétek meg ezt!

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch? V=tR9e3VIdBO8
2010. márc. 26. 19:27
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nekem nem játssza le, ez halál komoly.Kiír valami angol szöveget.Ha valaki tudja, leírhatná, hogy miről van benne szó...szenny youtube. :(
2010. márc. 26. 20:16
 22/38 A kérdező kommentje:

Ezt írta ki nekem:



"“a jobbik - és ami mögötte van”

This video or group may contain content that is inappropriate for some users, as flagged by YouTube's user community.

To view this video or group, please verify you are 18 or older by signing in or signing up."

2010. márc. 26. 20:18
 23/38 anonim ***** válasza:

1. Még mindig nem a kérdésekre válaszoltál

2. Tudod miért készült ez a videó? Mert be van szarva az összes korrupt tolvaj a parlamentben, hogy sittre kerülnek!


Egy céljuk van: bármi áron is, de meg kell állítani a jobbikot, mert Orbán összes porontyát egyedül fogja felnevelni anyuci ha a jobbik nyeri a választásokat.


Ennyi a magyarázat. Ijedtükben mindent megtesznek, de nem sok sikerrel... :)

2010. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Kérdező: a lényeg az, hogy be kell jelentkezned hogy ,eg tudjad nézni a videót...
2010. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

ma 20:19


Áh, értem. :) Kábé erre számítottam, nem többre.

Várjuk a további értelmesebb válaszokat!

2010. márc. 26. 20:22
 26/38 A kérdező kommentje:

ma 20:21


Ja, köszönöm, nem vagyok regisztrálva youtube-on, de meg fogom nézni.Komolyan.Inkább írja le valaki, miről szól, érvelős hangulatban vagyok.Ellenérvek a kérdésre?

2010. márc. 26. 20:24
 27/38 anonim ***** válasza:

Én megnéztem a videót - csak azt tudja elbizonytalanítani, aki azt akarja hogy elbizonytalanítsa.


Az Irakiakkal meg mittom én kivel hozza a jobbikot összefüggésbe. A jobbikot az irán pénzeli, már eladta Magyarországot nekik Vona meg ilyen baromságok :)


Atya ég! Ennyi pihent agyút! :D

2010. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Ja meg hogy Morvai 6 milliót keres havonta stb... érdemes megnézni, komolyan! :)
2010. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 26. 20:28
 30/38 A kérdező kommentje:

Fideszesek!Csak ennyi?Csalódtam bennetek. :)

Gyerünk!Hol vannak az értelmes ellenvélemények?

2010. márc. 26. 20:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!