Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem politizálnak a...

Miért nem politizálnak a magyar fiatalok?

Figyelt kérdés

Pont nekik kellene a leginkább, mert ők vannak lázadó korban, ők a legtetterősebbek és az ő jövőjükről van szó.

Akkor hol a probléma?


2016. jan. 11. 00:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%

# 10/10 Időpont ma 08:15


Mutasd meg kérlek, hol hazudik az Átlátszó például. :-) Kikéred magadnak, hogy véleményük szerint aki ezt nem olvassa az fideszes, erre te is csak annyit tudsz beközölni, hogy mocsok ami ott van, "mer hát Orbán a hibás, aztat mondják". Annyi sem jutott el a tudatodig, hogy nem hibást keresnek, hanem megmutatják mennyi minden szart művel a kormány. De ugye az egyből "Orbán a hibás mindenért, pfej" neked.

2016. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Az átlátszóval és társaival azt tekintem problémának, hogy kritikus, de nem közöl alternatívát, valamint makacsul ragaszkodik az ideológiákhoz.

Nem célja a konstruktív véleményformálás, csupán piac van abban, hogy az emberek szeretnek arra "bizonyítékokat" olvasni, hogy az ország helyzete (és a saját sikertelenségük) csupán a korrupt vezetők bűne.

Egyrészt azért nem sarkítanék ki mindent a korrupcióra, másrészt erre a fajta kommunikációra csak azok vevők akik alapból rendszerellenesek.


Akik az átlátszó stílusára vevők körülbelül olyanok, mint akik a cigányokat gyűlölik faji alapon. Lehet őket győzködni napestig, ők már eldöntötték mit gondoljanak.


Egyébként nem mondtam, hogy hazudik, azt mondtam, hogy amit tálal az mocsok.

2016. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne alternatívát adni? Nem az ő dolguk, ők feltárják a szemétségeket, lopást, a többi a politikusok dolga (lenne...) illetve a népé (lenne igazán).


Ennyi erővel amikor bringával döcögtem a pocsék pesti utakon, akkor se mondhattam volna, hogy de sr@r ez az út, mert nem álltam neki betonozni is kátyúzni? Attól még, hogy valaminek a kijavítása nem az én dolgom, kiemelhetem a hibáit, és megmutathatom másnak, amennyiben a véleményem bizonyítékkal is alá tudom támasztani és nem csak vagdalkozom a levegőbe.

2016. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Igazat adnék, hogyha valójában nem ideológiai kezdeményezés lenne ez az egész.


Olyan mintha azt mondanád zavar a kátyús út, de sem pénzt nem kívánsz rá adni, hogy más megcsinálja, te magad meg nem állsz neki kátyúzni. És különben is... egy olyan országban ahol stadionok épülnek hogy lehet kátyús az út?!

(nagyon kérlek titeket ne kössünk bele a kátyúzás módszertanába és költségvetésébe, ez egy metafora, de nagyjából erről van szó)

2016. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%
Az első válaszoló stílusában: Most őszintén ebben a politikának nevezett mocskolódásban úgy tűnik, a fiataloknak van kedvük tapicskolni. Hiszen nem kívánnak ellene tenni semmit, következésképpen így érzik jól magukat.
2016. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
46%

Amiket látok, hogy a fiataloknak mennyire gőzük nincs a politikai berendezkedésről, egyáltalán a demokrácia működéséről, de akár vehetjük az adórendszert, vagy a választási rendszert, vagy azt, hogy milyen pártok vannak és mit képviselnek és ebből kifolyólag némelyik mekkora baromságokat hord össze...szerintem jobb is, hogy nem politizálnak.


De természetesen mint mindig tisztelet a kevés kivételnek!

2016. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
91%

# 14/16 Időpont ma 09:09


Nem kérlek, az átlátszó sokkal inkább olyan, mint ha én azt mondom, hogy "kifizettem 3000 forintot autópályadíjra, és egy saras földutat kaptam cserébe, ez így azért nem korrekt"...


Nem kell alternatívát adnia. Ha én leírom, hogy (friss hír) selmeci nyugdíjvédő gabikának semmi keresnivalója az egyetem környékén még közmunkásként sem, nemhogy kancellárként, mert 0 szakértelme van, akkor máris nem lesz igaz amit írok, csak mert nem mutatok be egy nyolcdiplomás közgazdászt aki vállalná a feladatot?

2016. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
ha te mondod biztos így van...
2016. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

# 18/18 Időpont ma 12:43


Akkor szépen, lassan, értő olvasással olvass el egy Átlátszó cikket. Vagy azt mondod, hogy gabinak van akkora szakértelme, hogy egyetemi kancellár legyen? :-)

2016. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Szóval akkor szerinted rendben van egy ügyet csak bizonyos nézőpontokból bemutatni?
2016. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!