Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik nyerné a választás...

Ha a Jobbik nyerné a választásokat, minden jobbra fordulna és Magyarország felvirágozna idővel, a mostani jobbikellenesek elismernék, hogy tévedtek és bocsánatot kérnének?

Figyelt kérdés
Vagy tovább szidnák a Jobbikot?
2010. márc. 26. 12:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
44%

" Ha a Jobbik nyeri a választásokat én leugrom a tizedikről."


hála istennek ki tart vissza?

2010. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
16%
Olyan nincs, hogy mindenkinek jobb legyen. Ha az ember egy pártól várja a sorsa jobbra fordulását az elég nagy gond. Egyénileg kell ügyesnek lenni erről szól az élet. Én pl, most is elég jól megvagyok én már nem szeretnék ennél jobban lenni, tehát nem kell a jobbik segítsége.
2010. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Én nem állítom, hogy A jobbik mindent jóra fordítana, azt sem, hogy nem csinálna semmit és azt sem, hogy csődbe vinné magyarországot, ahogy a libsik írják. Ezt nem lehet tudni előre, 10ezer szakemberből áll a Jobbik, ugyanannyire értik a dolgukat mint a többi párt, egyetemet végzett emberek, nem hülyék, képesek lehetnek elérni amit terveznek, persze ha igazán akarják és komolyan gondolják.
2010. márc. 26. 13:15
 24/32 anonim ***** válasza:
Előzőnek! Én nem vagyok Jobbikos. De azt igenis szeretem, ami tradicionálisan magyar.
2010. márc. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem az előzőnek. ma 12:37-nek
2010. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Az emberek alapjában nem szélsőségesek, tehát ez valószínűleg amíg nem lesz nagyon rossza sorsuk csak egy elméleti kérdés marad. Valószínűleg nem fognak választást nyerni. És általában az szokott lenni, ha elégedettek egy jobb oldali kormánnyal, mint ami most a fidesz, megint balra fognak fordulni, nem még "jobbabra". Nem mintha én ezt szeretném, de ez van. Valószínűleg nem tudjuk meg milyen, ha "kibontakozik" a jobbik.

Örüljetek inkább a fidesznek és annak, hogy elhúz az mszp.

2010. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
46%

A kerítés is kolbászból lenne. Ha csak a külföldi befektetők nem vonulnak ki a kolbászpiacról ;-D.

Szebb fürdőcsempét!

2010. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
ma 13:52 Szebb agyműtétet neked :D szimpla kérdés, tudom, hogy egyeseknek nehéz lehet megérteni, de próbálkozzál legalább.
2010. márc. 26. 14:10
 29/32 anonim ***** válasza:

Igazából irónia volt a hülye kérdésre. Tudom, hogy neked ezt nehéz megérteni, de azért próbálkozzál te is kérlek.

Szebb felfogást!

2010. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Az én véleményem szerint, ha a Jobbik nyer, nagyon sok minden meg fog változni pozitív irányban. De sajnos nem fogják tudni megvalósítani a programjuk minden egyes pontját, mert nincs rá elég keret. A nagy munkanélküliség ellen nehéz lesz tenni, de hátha sikerül nekik.

Az anti-Jobbikosok pedig akkor fogják elismerni hogy tévedtek, ha a Fidesz kerül a hatalomra és az ország helyzete változatlan marad, vagy ne adj Isten rosszabbra fordul. Akkor valószínűleg, (ha a Jobbik nem követ el nagyobb hibákat) négy év múlva már ők kormányoznak.

Tiszta szívből kívánom, hogy adjon az Isten szebb jövőt az országban mindenkinek, legyen az cigány, vagy zsidó!

2010. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!