Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik programja szándékosan...

A Jobbik programja szándékosan pont 88 oldal?

Figyelt kérdés

Freud forogna a sírjában, ha ez csak elszólás és nem szándékos.


Gyengébbek kedvéért: 88 = HH egyenlő heil hitler, tudod, Lelkiismeret88 és társaik?


Mondhatjátok, hogy véletlen, de ha az MSZP programja 666 oldal lenne, rögtön sátánisták lennének.


2010. márc. 26. 00:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hmm... erdekes felvetes, ez fel se tunt nekem eddig :D

Viszont veletlenek nincsenek... Atment ez jopar ember kezen, mire kikerult, vkinek biztos feltunt a parhuzam a 88 es a HH kozott, de megis igy hagytak. Gyanus...

2010. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A 88nak szerintem is jelentése van, csak nem hiszem hogy az amit leírtál. A Jobbik vezetője Vona nem Hitler.
2010. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Sőt tovább megyek: Hitler anyai ágon nem volt magyar. xD
2010. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
És még ennél is tovább: Apai ágon sem.. pff
2010. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én olyat is hallottam, h nem igaz, h 88 pont lenne, hanem xy számú....ezt a jobbikosok biztos föl is fogják még itt vetni.Viszont én is azt gondolom, h amennyiben tényleg 88 pont, akkor ez nem lehet véletlen, nem hinném, h a párt tagjai közül senki sincs tisztában, h mire használják egyesek ezt a számot.:)
2010. márc. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ez pontosan ugyanolyan pofáncsapása a libsiknek, mint amikor Vona nyilatkozta, hogy márpediglen a meleg szó értelmét nem hajlandó átdefiniálni, azaz "ha azt mondja, hogy meleg van odakint az nem azt jelenti, hogy Terry Black nézett be az ablakon"


Ez is egy ilyen pofon lesz.

88. Miért? Mert ennyire sikeredett.

Mert a 88 egy szám, aminek legalább annyira nincs jelentősége számára, mint a HH-nak, vagy a b.zik lemelegezésének.

2010. márc. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nah majd én mindjárt megalapítom a "MégJobbik Magyarországért Mozgalmat" és annak 69 oldalas programja lesz! illetve az is 88 csak hát összeragadt pár lap 'valamiért' és azért lett 69 :D


Viccet félretéve, szerintem csak véletlen az, hogy pont 88 oldal ;)

2010. márc. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Azert 88 oldal, hogy belekothess es ugy erezd hogy krva okos vagy.
2010. márc. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Akk aki 88ban született annak mindnek köze van Hitlerhez és náci hát szánalmas eszmefutattás!!! és akk gyurcsany elvtars pont junius 4iken született biztos azért verte tönkre az országot kb ennyi az összefüggés a kettő között -.- no komment
2010. márc. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

na ez is az idiotizmus megtestesülése?


mi van azzal aki 88 éves?????


vagy aki 88-ban 8. hó 8 hét 8 órájában 8. percében született???


kérdező most szándékosan égeted magad?

2010. márc. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!