Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Indexes bukováré avagy egy...

Indexes bukováré avagy egy kis fű és mindjárt érdekesebb lesz a történet?

Figyelt kérdés

Krisztina a helyszínen kifizette a parkolási bírságot


"Az Index híre hazugság, az ellenem március 24-én kiszabott parkolási bírságot a helyszínen kifizettem s a mentelmi jogomra nem hivatkoztam. Mi több, a bírságot annak ellenére fizettem ki, hogy a parkolási társaságnak – rejtélyes okból - a helyszínre küldött vezető munkatársa mindenáron arra próbált rábeszélni, hogy éljek mentelmi jogommal és ne fizessek. (Az egész mentelmi jog témát a helyszínre irányított provokátor hozta fel – sikertelenül.)"


indexesek már megint be voltak szívva és beflesseltek egy két plusz dolgot hogy érdekesebb legyen a történet :)


2010. márc. 25. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Pereli is őket :)) nagyon helyes. Tegnap mennyien nyávogtak itt ez miatt s a tvbe is ez ment. De mint kiderült ez IS csak egy újabb hazugság. Szánalmas hazug szemétláda Index...
2010. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

el tudom képzelni az indexes informátorokat


ott csövezik az indexes srác be van állva mint a kapanyél

jobb kéz kannás bor bal kéz füves cigi


jééé egy Morvai miva' parkoláásíí bírság na meglesz a vezércikk holnapra :D

a többit majd kitaláljuk a szerkesztőségbe :DDDD

2010. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Na ezek után nekem senki ne linkelgessen az Indexről... " a szerkesztőségben csak szívunk" szép kis szerkesztőség lehet, gondolom a budiba néha egy kis kokaint is felszippantanak, hogy minnél nagyobb baromságot tudjanak kitalálni a Jobbikról. És sokan ezeknek a drogosoknak hisznek? szááánalmas.
2010. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt az igazság barátaim

[link]


Szebb jövőt!

2010. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát igen indexes link az hiteltelen

szerintem nem kéne többet linkelni :-)

2010. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
érdekes ide nem írogatnak a hivatásos rettegők :D lehet éppen füveznek valahol...
2010. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja az indexesekkel a WC ben :d

vagy éppen lövik magukat esetleg LSD?:O

2010. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igazából tényleg baromság. egy rohadt 7000Ft-os bírságért képes lenne kockáztatni az egész jobbik és saját hírnevét?
2010. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ma hallottam az RTL KLUBon. Eléggé furcsán adták le. Mondták, hogy Morvai mentelmi jogával érvelt majd kifizette a bírságot. Na mind1... megint magát minősítette az RTL.
2010. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!