Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudom, hogy ez már egy évvel...

Tudom, hogy ez már egy évvel ezelőtti történet, de így visszagondolva mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Biztos emlékeztek arra, amikor tavaly az alakuló ülésen Dúró Dórának kellett volna legfiatalabbként az esküt felolvasni, és pusztán párthovatartozása miatt megvonták a lehetőséget. Ez akkor is vérlázítónak, és a demokrácia megcsúfolásának, választópolgárok döntésének megkérdőjelezésének tartottam, és most is.
2011. máj. 20. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mivel én már öregszem, ezért ilyen téren csökken az ingerküszöböm. Én nem vérlázítónak mondanám ezt, mert mondjuk a magánnyugdíj-pénzek elrablása vagy most a nyugdíjak visszamenőleges elvétele az, ami nekem vérlázító. Amit te feldobtál, nekem inkább csak röhejes. Most mekkora jelentősége van, hogy D. D. szerepelhet pár percig? De annyira pitik, hogy még ezt se engedték.
2011. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sz1u ***** válasza:
Nem tudom, hogy a párt-hovatartozás miatt döntött-e így a korelnök (értsd Fidesz), vagy sem... de mindenképp gusztustalan, hogy egy (igaz íratlan) hagyományt felrúgnak. Nekem egyik sem szimpatikus (Jobbik, vagy a Fidesz), de mivel ez szokás volt, csak azért változtattak, hogy tudassák a 2/3-ot!
2011. máj. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!