Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ne szavazzak a jobboldal...

Miért ne szavazzak a jobboldalra? Vagy miért szavazzak a jobboldalra?

Figyelt kérdés
Bocsi..lehet h hülye kérdés,de kíváncsi vagyok a véleményetekre
2010. márc. 24. 18:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:35


Én szeretlek téged asszem :D Egy erdélyben élő magyar.

2010. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
az orbán meg egy cigány... nem szavaznék se a fideszre se az mszpre
2010. márc. 24. 21:56
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb, hogyha leírod, milyen pártok jöhetnek nálad szóba :) Akkor könnyebb érvelni/ellenérvelni.
2010. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
hát az a baj,hogy ezt az öregek tudnák megmondani,hogy melyik a jó,mert ők látták régen,hogy ezek az emberek hogy vezették az országot és én csak azt látom amit mostanában csináltak,hogy az ország 1 szar lett miattuk...már bocsánat...és h mindegyik hazudozik össze vissza,a cigányok a szüleink vagy ha már dolgozó emberről van szó az ő adójából élősködik...és ez rohadtul nem jön be,a zsidókról pedig sok rémtörténetet hallottam,nem úgy van velük bajom mint ember,mert cigányból is és zsidóból is meg magyarból is van normális is meg tapló is,hanem azok amiket hallottam,h azért teszik tönkre az országot,h a magyarokat kiüldözzék innen mao ról és h ők tudjanak itt élni..nemtudom h ez mennyire igaz,de ami tény,hogy tényleg maon már alig lehet megélni,mert a fizetés kb semmi.
2010. márc. 25. 15:46
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!